Adres do wysyłki w USA

Czy ktoś zna godną polecenia usługę w stylu mailboxde, czyli adres na który sprzedawca niewysyłający za granicę wyśle towar, a z tego adresu towar zostanie wysłany do Polski, ale dla USA? Jest na ebay.com towar, którym jestem zainteresowany, ale sprzedawca zaznaczył, że wysyłka US Only.

2 polubienia

jak coś legalnego i niedużego/niekłopotliwego, to mam kolegę w dolinie krzemowej, który dość niebawem ma lecieć do PL, więc mogę popytać o coś dodatkowo poza tym, co wiózłby dla mnie

trzymając się tematu, to (pod koniec 2019…) korzystałem z https://domashipping.com , placówka w Chicago, dość szybko i sprawnie wysłali paczkę, obsługa była po polsku, więc dogadanie się w sprawie deklarowanej wartości było bezproblemowe

są jeszcze serwisy typu Polamer, opinie słyszałem pozytywne, ale akurat nie korzystałem

btw może @piotrek69 ma jakieś doświadczenia jako tamtejszy przedstawiciel polonii?

2 polubienia

Przecież to jest na odwrót xD
Jako przedstawiciel Polonii jestem właśnie w nielicznej grupie osób, która nie ma potrzeby korzystania z tego typu firm :wink:
Ale o tym polamer slyszalem lata temu, wiec jeśli dalej istnieją, to chyba przyzwoici.

1 polubienie

Ja używam od kilku lat MyUS. Głównie darmowej wersji (tzn płaci się za wysyłkę, ale bez opłaty comiesięcznej), ale jak kiedyś miałem dużo zamówień i chciałem je wszystkie przepakować do jednej paczki, żeby taniej wyszło, to korzystałem z opcji z subskrypcją.

Dla mnie super, poza tym, że chyba tylko na początku zmiana subskrypcji jest free, a przy kolejnych zmianach pobierajà opłatę, żeby co chwilę nie zmieniać. Ale nie wiem czy dalej tak jest, bo dawno nie zmieniałem. Nawet teraz Govee leci do mnie przez MyUS.

1 polubienie

No więc trochę to trwało, ale w końcu zakup doszedł do skutku, skorzystałem z usług MyUS.com i jestem zachwycony tym, jak to jest sprytnie ogarnięte. Jakby co, to też polecam.

4 polubienia

O, super. Bo adres na Niemcy mam, a z USA jakoś nie trafiłem do tej pory. Dzięki za polecajkę.