Adios, czyli WWDC 2021 - #376

Nie wiem dla czego, ale przypomina mi teraz trochę pokemon Go :face_with_hand_over_mouth:

7 polubień

W iOS15 są zajebiste, trochę zmienili UI i wydają mi się jeszcze sensowniejsze niż były w iOS14

3 polubienia

Albo SimCity

4 polubienia

Ja używam AM od czasu do czasu. Trzeba powiedzieć, że integracja z systemem robi robotę (np. wyszukanie adresu prosto z kalendarza albo przypomnień). Nie zauważam również problemów/błędów w nawigacji.
NaviExpert ma oczywiście znacznie lepsze wytyczanie trasy biorąc pod uwagę korki oraz pokazuje zdarzenia drogowe, których próżno szukać w Mapsach.
Brakuje mi też w interfejsie znacznika prędkości (ja wiem, że mam prędkościomierz ale ponieważ one zawsze trochę kłamią to przyzwyczaiłem się do sprawdzania tej danej na nawigacji).

To jest piękne, jak wsiadam do auta i sam mi podpowiada adres, bo mam ustawione spotkanie z adresem :slight_smile:

Wydaje mi się, że Apple Maps też wylicza z uwzględnieniem sytuacji drogowej, widać na mapie gdzie jest korek (po kolorze) itp.
Brakuje mi informacji o wypadkach itp. i możliwości zgłoszenia zdarzenia, ale pewnie to też się pojawi za jakiś czas.

+1

@pawelorzech @6ghost9 @AndrzejKotarski
Ziomeczki a podacie namiar na tę usługę o której wspominał Michał? Ta karta amerykańska z adresem?

Dzięki.

2 polubienia