AAAAAAAAA zmywarki to ktoś nie potrzebuje?

Kupiłem zmywarkę Bosch Serie4 SMV46KX01E i już jej nie chcę. Czemu jej nie chcę? Bo brakuje jej funkcji automatycznego otwierania jak skończy się zmywanie. Ale poza tym zmywarka jest super. Jest nowa i na gwarancji. Nigdy jej nawet nie rozpakowałem.

Cały opis tu:

Dla Wąsów jakiś rabacik się oczywiście wymyśli…

2 polubienia

Nie możesz zwrócić po prostu?

1 polubienie

Zmywarka została zakupiona 2020/11/24

raczej będzie problem

1 polubienie

Zależy Ci żeby się otwierała w każdym programie ? Bo pewnie ma automatyczne otwieranie tylko w tym najdłuższym eco.

Tak, dobrze by było.

Trochę za późno na to niestety.

Automatyczne otwieranie nie jest dobre dla blatu (o ile nie masz z kamienia) i mebli obok

1 polubienie

Ale i tak muszę zmywarkę otwierać a robię to bezpośrednio po zakończeniu zmywania. Chociaż dobra to uwaga jest. Do przemyślenia.

W mojej nie ma - otwiera się sama i bardzo mi to pasuje, bo zwykle puszczam zmywarkę na noc, a rano naczynia są czyste i suchutkie :slight_smile:

Zrobiliśmy kiedyś w firmie próby z wilgotnościomierzem. Każdy cykl zmywania dawał trochę inny odczyt. Po 1,5 roku użytkowania blat napęczniał od wilgoci, niewiele ale dało się zauważyć.

Producenci zmywarek robią ten system tylko po to aby mieć lepszą literkę w klasie suszenia. Na szczęście w każdej można to wyłączyć

Dlatego też ci sami producenci dają folie do nalepienia pod blat, by nie spęczniał.

Wolę mieć suche naczynia przy mniejszym poborze energii niż niedosuszone, które się kiszą w szczelnej zmywarce.

2 polubienia

Problem solved :slight_smile:
Ja mam kamienny blat, więc nawet folii nie mam :stuck_out_tongue:

Oj tak tak brachu.

2 polubienia