5G i telefony komórkowe - czy są dla nas zagrożeniem?

Warto go posłuchać bo nie dość, że Dawid ciekawie opowiada (nie tylko o 5G) to jeszcze robi to niezwykle bezemocjonalnie i rzeczowo.

PS: Polecam cały jego kanał.

2 polubienia

To samo było z 4G. Dla mnie anty5g stoi na tym samym poziomie intelektualnym co palskoziemcy i antyszczepionkowcy

4 polubienia

7 polubień

Obawy biorą się stąd, że zakres częstotliwości jest bardzo duży w standardzie.
5G will use spectrum in the existing LTE frequency range (600 MHz to 6 GHz) and also in millimeter wave bands (24–86 GHz).

Natomiast w podobnych częstotliwościach zaczynają się również zastosowania militarne co powoduje powstawanie podatnego gruntu na różnego rodzaju teorie itd.
This weapon operates on 95GHz waves.

W Polsce planują wykorzystać 3,4-3,8GHz, a w przyszłości także 26GHz, więc nie w górnej skali standardu, co myślę nie daje powodów do obaw.

1 polubienie

Obejrzałem dzisiaj i powiem bardzo ciekawy odcinek. Trochę mnie uspokoił i w końcu wyrobiłem sobie własne zdanie. Planowałem zrobić research w tym temacie ale już nie będę musiał.

2 polubienia

Moze ktos chce posciel? :smiley:

Broszura wydana w roku 1900. Autor potępia doprowadzenie kanalizacji do mieszkań, za nienaturalne uznając załatwianie naturalnych potrzeb w miejscu zamieszkania, miejscu w którym się je i śpi.

Lokowanie toalety w domu zostaje uznane za zamach na wielowiekową tradycję udawania się za stodołę lub do wspólnej wygodnej wygódki na podwórzu, jeśli ktoś w mieście mieszka. Powszechnie wiadomo, że naród oderwany od tradycji, przekazywanej z pokolenia na pokolenie ginie!

Postawiona zostaje teza, że takie rozwiązanie doprowadzi do wyniszczenia ludności, mieszkającej w Warszawie, a wiadomo, KTO do tego dąży. Choroby wypełzające z toalety i łazienki, mieszczącej się w mieszkaniu, zniszczą postępowych mieszkańców.

RĘCE PRECZ OD TRADYCJI!

W chwili wydania broszury Warszawskie Stowarzyszenie Cyklistów istniało dopiero od czternastu lat więc jeszcze nie wyrobiło sobie opinii, a George Soros urodzi się za lat trzydzieści.

Broszura dostępna pod linkiem: Polona

7 polubień

Panie! Uwielbiam!