500 zł dla nauczycieli

Cześć,
Pytałem już na telegramie i otrzymalem kilka pomysłów, za co dziękuję, ale chciałbym jakieś konkretne pomysły usłyszeć.
Może macie jakieś sprzęty, które zmieszczą sie w 500zl budżecie?

Pozdr!

Kamerka + mikrofon krawatowy?
Nie wiem, jaki masz teraz sprzęt, ale jak czasem podglądam licealne lekcje siostry i porównuję ze swoimi wykładami na zagranicznej uczelni, to widzę, że dobra jakość audio i video naprawdę ułatwiają skupienie i zwiększają immersję.
Albo tablet graficzny np Wacom z rysikiem, jeśli prowadzisz przedmiot ścisły, bo to też dużo daje, jak rysunki są dobrej jakości, gdy pozeskrinowaniu i spojrzeniu na nie za tydzień, od razu wiadomo co się dzieje.
Chyba, że chcesz upiec dwie pieczenie na jednym ogniu, to np Steelseries Arctis 5. Dobre mikro, fajny dźwięk, a do tego wyglądają normalnie, a nie gamingowo.

2 polubienia

Namawiam żonę na 2 x Beats Flex. Jedna dla niej, jedna dla mnie.

Uczę angielskiego i wf-u:)

1 polubienie

Kinect? :wink:

Nie da się go do Xboxa nowego podłączyć xD

Edit:
Dobra po problemie. Nie miałem prądu przez 1h i przy włączaniu prądu z powrotem spalił się monitor. Pół biedy że to był już baaaardzo stary 19" eldzik. No to szybko wygoglowalem i już zamówiłem jakieś 27" z niewielką dopłatą ponad te 500zl.
Także ten. :stuck_out_tongue:

Hej a może i mnie pomożecie w temacie 500 dla nauczycieli
myślę o zakupie tabletu z rysikiem i chciałbym się zmieścić w budżecie około 1500 złotych. Macie jakieś sprzęty godne polecenia?

Dołożyć do iPada mini? Na edu jest pewnie taniej niż 1900

A mini obsługuje rysik?

W takim budżecie to może ipad (podstawowy) + logitech cryon - z tego co pamiętam logitech miał bardzo dobrą cenę dla edukacji (zupełnie niewidoczną w cenniku)
:slight_smile:

mini na zdjeciu jest z rysikiem :wink:
Ale ten podstawowy faktycznie tez obsluguje rysik 1 generacji, i ze znizka edukacyjna 6% kosztuje wlasnie 1500.

No ale rysik trzeba dokupic osobno, a to widze dodatkowe 430zl :frowning:

319 :smiley:

Ale tak czy siak - iPad z 32GB to bez sensu, a wersja 128 już będzie przekraczała budżet.

Ktoś ostatnio wrzucał z baseusa, że zapłacił 100zł i powinien też działać tak samo

Ale chyba jednak nadwyrężę budżet i zdecyduje się na ipada 128 z rysikiem z logitecha, bo w sumie myślałem o tym sprzęcie https://mediamarkt.pl/komputery-i-tablety/tablet-samsung-galaxy-tab-s6-lite-10-4-2020-wi-fi-4gb-64gb-szary-sm-p610nzaaxeo?gclid=CjwKCAiA-_L9BRBQEiwA-bm5frAZRyW80qkITFsU31r0FEX8Z2_oTybAwWVZ7d-pYaUkp4aHrys--BoCJNUQAvD_BwE&gclsrc=aw.ds
ale jednak co ipad to ipad i myślę, że na dłuzej wystarczy niż tablet samsunga

2 polubienia

Jak nie jestem fanem marki Apple, to na bank iPad podziała dłużej niż każdy tablet Samsunga. Sprawdzone.

3 polubienia

Tak właściwie to jedynie iPad daje Ci gwarancję ciągłych update’ów. Obecne tablety z Androidem nawet nie są wydawane w najnowszej wersji. A jak już są, to masz nadzieję na jeden, maks dwa update’y. Bardzo mnie boli, że Google nie robi już małych tabletów :frowning:

1 polubienie

Nexus 7 w 2014 roku zakupiłem za pierwsze zarobione dolary.
Cudo <3 :slight_smile:

A macie może namiar na sklep gdzie można go kupić najlepiej ze zniżką edukacyjną tak aby fakturę mieć na początku grudnia bo wnioski można składać tylko do 7 grudnia?

Pytałbym u oficjalnych dystrybutorów typu iSpot

1 polubienie

Proszę :smiley:

1 polubienie

dzięki za pomoc chłopaki :blush: jeszcze jedno pytanie czy warto kupić ipada z wi-fi czy lepiej już dokupić LTE? Nie wiem czy warto dokładać za dodatkową łączność bo sam nigdy nie miałem tabletu