#432 - Apartament_z_basenem.FM

image

Odetnijcie mi dziś internet.

12 polubień

ile on stracil czy zyskal to w sumie jego sprawa. Moze przez Lune ktora zjechala?
Tak czy inaczej ja do konca zycia bede pamietal opowiesc o dywanach, i pewnie tylko spolecznosc wąsów w Polsce bedzie wiedzic o czym mowa - reszta nadal bedzie myslec ze dywan sluzy do przykrywania brzydkiej podlogi.
Swoja droga ciekawe czy ten termin nadal jest tak popularny w spolecznosci NFT?

7 polubień

Ja rozumiem, że po klapie z NFT, podcast wróci na prawilne tory, to znaczy apki pocztowe i do to-do?

13 polubień

Tak. Dywanowanie też. :smiley:

2 polubienia

Generalnie to włożył 10 koła, a dokładnie 9675, a zostało mu dwa koła (cytując z właśnie przesłuchanego odcinka). Czyli mniej więcej 80% poszło w pizdu :slight_smile:

Jezu, jak dobrze, że @pawelorzech nie zarobił na tym dużych pieniędzy, bo inaczej byśmy słuchali o NFT w więcej niż jednym podcaście :smiley:

7 polubień

Czy ja mogę off-top, bo mnie to bardzo nurtuje, a jestem zbyt leniwy, żeby zrobić jakiś research samemu.
Dlaczego “sklepy” z bitcoinami zawsze są w jakiś przejściach podziemnych lub starych ruderach? W sensie, przecież są milionerami, więc o co chodzi?

2 polubienia

Bo to slumdog milionerzy.

3 polubienia

No, ale musi też średnio iść, bo ostatnio jeden obok mojego bloku zamknęli i teraz Pani robi tam piękne torty. Powiedziałbym, że dzielnica zyskała :grinning:

2 polubienia

spoko, ale w sumie byłoby bardziej spoko, gdyby tam była zwykła cukiernia.

pie > cake

2 polubienia

Ja to ogólnie chciałbym wyrazić swoją miłość do Orzecha, żeby nie było, ze za bardzo mu dokuczamy. Po prostu był okres, w którym brzmiał jak pan z Mango, a nie Orzech, ale ostatnie odcinki pokazują, ze póki co mamy ten koszmar za sobą.

9 polubień

To ja dodam, że również bardzo kocham Pana Orzecha, ale tu na forum jak ze znajomymi.
Bo wiecie… Mam nadzieję, że jeśli mi by odbiło na punkcie krypto / essential oils / cbd / religii, to moi znajomi zareagowaliby szybko i skutecznie by bullying me out of it! :grinning:

9 polubień

Essential oils xD

image

7 polubień

O CBD mam takie samo zdanie, jak o olejkach eterycznych albo homeopatii, ale zbyt wiele jest tu osób, które czuja, ze to na nie działa, wiec nie szczekam :wink:

4 polubienia

Olejki eteryczne coś robią poza zapachem? Myślałem że to tylko takie bezinwazyjne zapachy do domu.

1 polubienie

Czyli problemy ze słuchaniem ze zrozumieniem. Ale jak slysze nft to się jakoś gluchawy robię…

Chyba kolega o czymś zapomniał xD
Podpowiadam: rymuje się ze ‚sronos’.

7 polubień

BONGOS

3 polubienia

Ale ja nie szydziłem.
Lubię rozkminy nt. nowych programów.

A głośnik od wzmiankowanej firmy na S… też mam za podszeptem @pawelorzech i nie narzekam.

Wy wszyscy tak na mnie narzekacie, a wam się oczy łotworzą, jak mnie się zamkną

14 polubień

Za głębokie na tę porę dla mnie.

3 polubienia