#427 - Bioders

Ktoś mie wołał?

3 polubienia

A właśnie, @pawelorzech jakiś problem jest bo nie mam dostępu do patreonowych rzeczy na forum a piniendzie z konta ściąga :slight_smile:

Pierwsze pytanko jest takie - czy masz taki sam adres email tu, jak na Patreonie? Oraz jaki masz próg?

1 polubienie

Dobra, nie było tematu :slight_smile: Moje nieogarnięcie się odezwało :slight_smile:

No dobra. Dzisiaj już piąty czerwca, a ja dalej nie wiem, co to za szczęśliwa firma przyjęła w swe progi @6ghost9.

6 polubień

Wrzucę pewnie update na LinkedIn jutro. W sumie nie wiem dlaczego tak to tajemniczo rozgrywam, ale niech będzie oficjalny reveal w oficjalnym miejscu. xD

1 polubienie

To pewnie linkedin xD

4 polubienia

ej! pobite gary! nie można robić zajawki w podcaście, a potem odsyłać do korpoportalu!

To już się lepiej wstrzymaj i opowiedz o tym w nowym yeswasie :slight_smile:

9 polubień

“Zaktualizuje LinkedIn”
„W pracy dają tylko komputery z Windowsem”

I rest my case 🕵🏻‍♂️

7 polubień

W ogóle chciałem docenić nazwę stanowiska @6ghost9 w Altenbergu

Video Digital Officer (VDO), Altenberg

VDO → wi-di-oł → video :clap:

4 polubienia

Wreszcie ktoś zauważył ten insajderski żart! :smiley:

7 polubień

Update na LinkedIn wjechał - jestem teraz managerem digitalnym w Polskiej Lidze Esportowej. :slight_smile:

22 polubienia

A już myślałem, że albo TVP albo Shopee, że taka tajemnica :rofl:

3 polubienia

O! Gratulacje!

To będziesz ponownie “pracował przy kątęcie o grach”! Chyba wyrasta nam naturalny lider merytoryczny ‘Nagranego’. I to dość niespodziewany, bo ostatnio mało czasu na gry było, gdyż nawalałeś KejPiAje w sideprojekcie o kryptonimie “DZIEDZIC”.

Pytanie tylko, czy konto na FB musisz zakładać? :slight_smile:

2 polubienia

manager, czyli o kejpiajach bedzie na 100% :wink: I teraz to on bedzie zwalnial :smiley:

1 polubienie

Gratulacje!!!

About that… :wink:

1 polubienie

Życie pisze różne scenariusze - niestety czasem też smutne.

Nie nacieszył się Wojt pozycją lidera , bo mu ligę zmaknęli.

1 polubienie

Eee? Bo ja nie w temacie.

Nagrany → Tango down.