#425 - Idą zmiany

Nie lubię zmian, jestem jak mój dziadek. Jak kopalnia umeblowała mieszkanie które mu dała, tak ma do dzisiaj.

A za Andrzejem będe tęsknił.
Na szczęście zwolnił Wojta, wiec będzie miał więcej pieniędzy na kupowanie, i chłopaki będą go zapraszać :slight_smile:

13 polubień

Może teraz inny gość w każdym odcinku? :slight_smile:

Tak a propos tego, o czym mówił Wojtunio, to Apple tez się szykuje na okulary.

2 polubienia

Nie odnosząc się do żadnego z prowadzących personalnie (bo każdy z nich czasem smęci), bardziej lubię dwuosobowy skład. Czasem trzy punkty widzenia, trzy opinie, to za wiele na jeden godzinny podcast.

A tematyka ostatnio nudnawa niestety.

Nic personalnego, ale od kiedy było Was trzech to przestałem słuchać podcast. Jedyne co teraz wiem to to co dostanę w mailu z forum.

Słucham od absolutnie pierwszego odcinka, ale muszę przyznać, że @AndrzejKotarski wniósł tyle dobrego do podcastu, że zrobiło mi się smutno na informację o odejściu.

Przede wszystkim totalny RIGCZ w tematach wolności słowa w internecie, gdzie mocno studził zapędy @pawelorzech do banowania wszystkich, z którymi się nie zgadza (odcinki o Twitterze).

Podcastu nie przestanę słuchać, patronem nadal będę, chłopakom życzę powodzenia i mam nadzieję, że Andrzej jeszcze wpadnie nie raz.

12 polubień

Hej, bardzo to miłe co piszesz, bo dla mnie YWP był właśnie dobrym testem właśnie na to. Robiłem to świadomie, zgodnie ze swoim ciągle ewoluującym poglądem, ale zdystansowanym do tendencji obu stron, z którymi się nie zgadzam. Upłycając - z jednej Ci różno-fobiczni z bardzo wąskim horyzontem na “normę”. Z drugiej Ci hiperprogresywni węszący zalążek nazizmu u każdego nieotwartego na wszystko.

10 polubień

Równowaga we wszechświecie musi byc, teraz tylko czekać az wchłonie nas czarna dziura :scream:

2 polubienia

Z mojego doświadczenia podcasty „technologiczne newsy” najbardziej sprawdzają się w formule dwuodobowej, jedna osoba „szalona”(Orzech) a druga „stonowana”(Wojtek). Mamy wtedy fajny balans, dodatkowo każdy ma czas żeby się wygadać.

Rozumiem jednak chęć zmiany po 300+ odcinkach i ten eksperyment

W aktualnej formule mam wrażenie ze Wojtek zszedł trochę na drugi plan, a na niektóre rzeczy nie starczało czasu z racji limitu 1h i liczby prowadzących bo każdy musi się wypowiedzieć.
Andrzej także pełnił funkcje „stopera” , co niekoniecznie mi się podobało bo lubię kiedy Orzech się zapala :slight_smile:

Wydaje mi się ze Andrzej od kilku odcinków występował jakby „za karę”, słychać było trochę zniechęcenie w głosie . Być może decyzja została podjęta już wcześniej i dlatego taki efekt.

Szanuje Andrzeja(mój imiennik :)) i jego udział w „Nagranym” się sprawdza , ale dwa podcasty w tej samej obsadzie to już za dużo .

Życzę powodzenia i cieszę się ze zmian.

6 polubień

Tęsknię za Andrzejem. Chyba to był błąd, że go wywaliliśmy.

17 polubień

^ ten post pisał Andrzej

15 polubień

Widać, chłopaki piją razem %, jest dobrze :slight_smile:

4 polubienia