#422 - Lucas Rizzotto

Dla mnie bomba kiedy nie muszę shazamowac piosenki albo widzę znajoma twarz ale nie mogę sobie przypomnieć kto to. To drugie to mega pomoc zwłaszcza w serialach, kiedy aktor jest gościnnie. Dodatkowo bardzo lubię te triviowe ciekawostki.

3 polubienia

I Wy panowie nie dyskredytujcie Disney+, bo w UK katalog jest milion razy lepszy, niż w USA, bo macie Star i produkcje Hulu. Wiec jeśli w takiej formie to trafi do Polski, to bajka.

Ja ciagle korzystam z Disney+, a obejrzałem tam dosłownie zero rzeczy od Marvela i Star Wars.

1 polubienie

No to jest fajne.

jeszcze zobaczymy w jakiej kondycji trafi Disney+ do Polski… nie żebym złorzeczył, ale najwyżej wspomnicie moje słowa i powiem wtedy “a nie mówiłem?”

Co by nie było, to bez znaczenia z VPNem.

A jeśli mówimy o VPN - this episode was sponsored by…

1 polubienie
2 polubienia

2 polubienia

Jezu. @6ghost9 obejrzalem to wideo.
Mózg rozwalony kompletnie. Jaki to był rollercoaster emocjonalny.
Nie bardzo potrafię położyć palec na to dlaczego, ale to ma strasznie dużo wartości.
Jeden z lepszym filmów jakie widziałem na YouTube ever.
Aż się wierzyć nie chce, ze coś takiego jest możliwe. Znaczy do tej pory nie wiem, czy wierze. Ale jeśli tak, to już nie będę zartowal z ludzi, którzy straszą, ze maszyny nas kiedyś zabiją, a traktowałem ich na równi z plaskoziemcami :flushed:

8 polubień

Właśnie dlatego chciałem się tym podzielić, bo to jest tak przesycone różnymi emocjami właśnie. Niesamowite skrzyżowanie technologii z naszym umysłem. A to dopiero początek… :wink:

Cyberpunk nadchodzi wielkimi krokami.

4 polubienia

Uważam to za straszna niesprawiedliwość, ze to wideo ma tak mało wyświetleń. Po obejrzeniu spoglądając na licznik spodziewałem się kilku/kilkunastu milionów. Tyle pracy i tak niesamowite efekty. Może to dlatego, ze to jest takie długie i niecierpliwi nie oglądają do końca? Algorytm YouTube jest bezlitosny.

To najfajniejsza rzecz jaką widziałem/czytałem/słyszałem od dawna. I mimo że sam wielokrotnie opowiadałem o GPT3 i śledzę rozwój A.I. bardzo mocno, to mnie ta mikrofalówka zupełnie ominęła :exploding_head:. Kradnę ten temat i będę o nim opowiadał WSZYSTKIM. Podpinanie GPT3 pod awatary i gadanie z nimi było fajne, ale to jest jeszcze lepsze.

5 polubień

Jesli to byloby w pl to zrzucilbym na jezyk. Ale tez nie moge zrozumiec czemu taki filmik po eng w zasadzie nie ma wyswietlen. I sie Lucasowi nie dziwie ze nie ma anbicji do nagrywania kolejnych. Realizacyjnie widac tam tone godzin pracy!

1 polubienie

3 polubienia

@6ghost9 to wideo jest niesamowite, dzięki ze się tym podzieliłeś :slight_smile:

Poprzedni odcinek 420 był normalny tzn fajny, ale nahypowanie go niczym cdp cyberpunka dało efekt niedosytu :slight_smile:

A tutaj nagle bez zapowiedzi jak grom z jasnego nieba coś niesamowitego:-)

5 polubień

Obejrzałem i już wiem czemu ten film ma tak mało wyświetleń. Historia, jeśli jest prawdziwa, to jest naprawdę niesamowita, ale sposób jej przedstawienia to jest jakieś nieporozumienie. Animacje, dziwne scenki, wstawki z Terminatora, doklejona broda, gumowy mózg - to wszystko sprawia wrażenie koszmarnej tandety i powoduje, że całość, a więc też i zawartą historię, trudno traktować poważnie. Gdyby nie rekomendacja @6ghost9 nie wytrwałbym więcej niż 10 minut, a ochota na przełączenie na film o śmiesznych kotach naszła mnie już po 5 minutach. Ten film mógłby być krótszy o połowę, gdyby autor skupił się bardziej na treści, a mniej na fajerwerkach. W obecnej formie to jest dla mnie nieoglądalne.

2 polubienia

Mi to akurat nie przeszkadzało, ale cały czas o tym myśle i aż nie dowierzam.

Ja uznałem, że nie wierzę w tę historię. I jest mi z tym dużo lżej.

Ale wielkie dzięki @6ghost9 za polecenie.,

P.S. chyba nigdy nie nauczę się nicku Wojta - zawsze wpisuję z pamięci ghost69 :stuck_out_tongue:

3 polubienia

Jeśli się śledzi możliwości GPT3, to w tej historii nie wydarzyło się kompletnie nic niewiarygodnego.

1 polubienie

Lucas ma po prostu taki trochę infantylny sposób bycia. Mi to nie przeszkadzało - po prostu jego stylistyka.

Ale masz rację - początkowo wiarygodności historii dodawł fakt jak Wojt ją przedstawił w odcinku. Na chłodno stwierdzam, że to jest raczej imaginacja. Ale bardzo zgrabna :slight_smile:

1 polubienie