#409 - Tyle sumień mam na istnieniu

Do konfigu: https://www.vox.pl/produkt-szafka-rtv-180-z-listwa-funkcyjna-117194.html?gclid=Cj0KCQiA6NOPBhCPARIsAHAy2zB3XcJemkJkyJPbbEkhwBefYMBQDX3LlBRM1qjRpUWzR9wdVSoKlCIaAjH5EALw_wcB

Tych zawiasów na listwę z tyłu nie było w standardzie. U mnie jest tylko wciskana na bolce i starczy jak dużo nie grzebiesz.

Tradycyjnym odkurzaczem nie wjeżdżałem, bo mam Philips SpeedPro Max Aqua. Ten się mieści. :slight_smile:

1 polubienie

Na końcu odcinka Wojtek wspomniał o przechowywaniu krypto na takich platformach jak Nexo, ponieważ one chwalą się posiadaniem ubezpieczenia środków, które zostaną skradzione. Chętne poznałbym opinię ludzi, którzy są mocniej w krypto na ten temat i pozwolę sobie zawołać @morfina

Wszystkie serwisy oferujące tego typu usługi stwarzają pewne ryzyko, dlatego najważniejszą zasadą powinno być nie trzymanie wszystkich crypto assetów w jednym miejscu, zwłaszcza jeśli oddajesz custody w ręce innego podmiotu (ale nawet prywatne klucze można stracić).
Nie wyróżniałbym jakoś specjalnie Nexo na tle BlockFi czy Celsiusa; musisz spojrzeć na rate’y oferowane dla poszczególnych tokenów, ale może będziesz spokojniejszy wiedząc, że Nexo zarejestrowane jest w Europie, a tamte dwa w US.

Rozwiązania CeFi są całkiem rozsądną alternatywą dla mniej zaawansowanych (lub bardziej wygodnych) użytkowników, którzy nie chcą bawić się własnoręcznie w staking, liquidity mining itp, ale nie chcą całkowicie tracić potencjalnych benefitów z tym związanych.

I przestrzegam też przy okazji przed kuszącymi crypto-pożyczkami z collateralem w BTC/ETH/xxx a nie w stablecoinach, bo można się bardzo szybko na tym przejechać.

3 polubienia