#403 - State of the Apps 2K21

Originally published at: #403 – State of the Apps 2K21 – YesWas | Podcast

Końcówka roku zbliża się nieubłaganie, dlatego zrobiliśmy State of the Apps. Porównaliśmy swoje najczęściej wykorzystywane aplikacje. Omówiliśmy co wyleciało z naszych ekranów, a co je zastąpiło. W dalszej części odcinka Orzech wyjaśnił jaki jest sposób na zostanie królem NFT. Czy NFT trafi na czarną listę tematów YWP obok maila, produktywności i Sonosa? Na koniec wspomnimy o świeżutkim programie pilotażowym InPostu, w którym będzie można zwrócić opakowanie po wysyłce do najbliższego paczkomatu: https://www.youtube.com/watch?v=YHdPXJBaTGA

Partnerem tego odcinka jest Farnell. Wpisz kod „YesWas10” w sklepie na https://pl.farnell.com, aby zgarnąć 10% zniżki na zakupy powyżej 300 zł. Voucher jest ważny do 31.12.2021 roku i można go wykorzystać 1 raz na użytkownika. Tutaj lista marek i produktów, których nie dotyczy ta zniżka: https://ywp.pl/exclusions-farnell

Zostań mecenasem naszego podcastu. Już od 3$ odblokuj sobie dostęp do półodcinków After Dark dostępnych tylko dla Patronów. Kliknij tu (https://www.patreon.com/ywp) i wspieraj redakcję Yes Was.

14.12.2021 to Dzień Darmowej Dostawy. Fajny prezent bez kosztów wysyłki można wyrwać np. na https://alt.pl. Wejdź tam i kup książkę, dobry człowieku! Promocja trwa tylko jeden dzień.

Porozmawiaj z nami i naszą cudowną społecznością na forum Yes Was Podcast (https://forum.yeswas.pl). Serio, to jedno z takich miejsc, gdzie istnieje kultura wypowiedzi! Gorąco zapraszamy do debaty.

Kanał z dobrymi promkami: YesWasDiscount

Możesz być z nami w kontakcie także na: grupie na Telegramie, Twitterze i Facebooku.

Prowadzący: Paweł Orzech, Wojtek Wieman, Andrzej Kotarski

Identyfikacja wizualna: Antoni Kwiatkowski

Intro: Breakmaster Cylinder

1 polubienie

@PawelOrzech droga od schedulowania mycia zębów do olewania ogarnięcia bluz YWP

13 polubień

Zaraz zaraz. Orzech miał taska umyj zeby?:wink:

2 polubienia

Nawet dwa dziennie!

Mój Orzeszek…

1 polubienie

Matematyka według Orzecha: 2zł to 1% z 2000zł :rofl:

7 polubień

@6ghost9 co miałeś na myśli mówiąc, że przypinasz sobie maile na górę listy? Po prostu funkcjonalnością “pin” czy masz jakiś inny patent na to?
Ja korzystam ze smart inbox w taki sposób aby mi wyświetlał nieprzeczytane wiadomości na samej górze a reszta już wg daty. A można to zrobić jakoś jeszcze inaczej? (też traktuje nieprzeczytane maile jako taski dlatego chcę tak mieć).

Ja je odczytuję (żeby mi nie świeciły na ikonie aplikacji jako powiadomienia) i właśnie tym „pin” przypinam na samej górze. Sprawdza się bardzo dobrze i mam sposkój w głowie, że przeczytałem, wiem o co chodzi, ale mi nie zginie w liście.

4 polubienia

Ciekawi mnie co będzie w odcinku 404. Będzie, nie będzie? Będzie trwał cichą sekundę i wypuścicie 404.5? Powstanie od razu 405? Tyle pytań!

2 polubienia

404 za chwile dalszy ciąg programu :joy:

1 polubienie

o tez mam ten fetysz. Nie zdzierze jak mi cos swieci, musze odczytac. tez tak macie?

1 polubienie

+1

1 polubienie

Wystarczy mieć wyłączone plakietki powiadomień :relieved:

Wystarczy mieć wyłączone powiadomienia z maila. :wink:

1 polubienie

Wystarczy nie korzystać z maila. :sunglasses:

1 polubienie

wystarczy nie mieć telefonu :flushed:

1 polubienie

Wystarczy żyć w Bieszczadach :smile:

A nie sorki tam już jest Starlink :stuck_out_tongue:

3 polubienia

Wystarczy nie być

1 polubienie

starczy

1 polubienie