#401 - To są te komponenty

low hanging fruit, ale muszę…

That’s what she said.

4 polubienia

Mam 43" Philipsa BDM4350.
Tylko, że ja go używam z AppleTv do oglądania seriali i YouTube z łóżka zamiast TV :smiley:

4 polubienia

Moja teściowa ma tv w takim rozmiarze :rofl: jako tv to maluszek ale jako monitor to ciut za duży :smirk:

1 polubienie

nie ma za duzych monitorow. Sa tylko za male biurka.

4 polubienia

@pawelorzech w jakiej odległości od monitora siedzisz?

~metr

1 polubienie

Jest teraz promocja na ten monitor w UK, wyjdzie jakieś £395. Trochę kusi, mam 2x LG "27 4K ale taki układ trochę mi nie odpowiada. Fajnie by było mieć taka przestrzeń robocza ale tez siedzę w bliskiej odległości od monitora, 0.8-1m. Mam dylemat bo cena dobra ale nie wiem czy nie będzie to przerost formy nad treścią.

btw czy on ma split screen, w sensie obsługa dwóch źródeł jednocześnie ?

Dunno, właśnie nie ma PIP, ale podobno ma chyba te dwa źródła - natomiast JESZCZE nie mam jak sprawdzić, może w weekend mi się uda podlączyć do niego jeszcze Xboxa i wtedy mogę dać znać.

1 polubienie

@6ghost9 Banbye ruszył! To co, leci uploadzik? :grin:

3 polubienia

Biorąc pod uwagę, że mój dwulatek jeszcze nie zasnął, to z chęcią zapuściłbym mu szum morza w 8K.

2 polubienia

chyba ograniczają do 480p niestety

ale chyba dłuższe niż godzina powinny przejść

O kurna…
Przejrzałem tytuły kilku filmów i już czuje jaka to wylęgarnia sznurów…

Z tego co widzę, to jeszcze nie ma możliwości wrzucania własnych filmów.

jak wyżej pisałem nic wam to nie da. jeśli ktoś w miarę normalny projektował im rozwiązanie do sieci i storage to maja kompresje + deduplikacje zaimplenetowaną + middleware schowane za jakimś azure/e3 czy czymś takim. wiec możecie wrzucać wasz szum czy co tam kcecie to im nie zaszkodzi ani nie odczują tego w żaden sposób:)

Słowo klucz: jeśli. :slight_smile:

dzisiaj już się praktycznie nie da inaczej - trzeba by było napisać wprost w SIWZ że tego nie kcesz:)

jaki SIWZ? pewnie jakis student, znajomy pociotka napisal po godzinach :wink:

1 polubienie

Ja zrozumiałem, że nie chodzi o trzymanie tam wielkich plików, żeby miejsce zajmować, tylko żeby userzy oglądali 8K, by transfer był większy. Ofc. bez dziesiątek tysięcy osób oglądających to, też pewnie wiele to kosztu nie zmieni.

Jak wrażenia po tygodniu? Zostawiasz tego potwora? :grinning:

… on nawet nie jest już taki duży :smiley:

6 polubień