#394 - Wiedza o opiniach

Dokładnie. Dlatego zaproponowałem średnie monitory biurowe :innocent:. Ale jakby ktoś chciał pogadać o modelach state of the art, to ostatnio w Nadgryzionych gadaliśmy dwa epizody o Eizo CG319X za ~25 000 zł i o tym, czemu dla normalnych userów nie ma on wiele sensu :sweat_smile:.

7 polubień

@pawelorzech własnie słucham jak porownujesz Amazona i Allegro odnośnie tego automatycznego kupowania co jakiś czas i tak mi się wydawało, że jednak to widziałem…

https://allegro.pl/pomoc/dla-kupujacych/sposoby-zakupow/planowane-zakupy-w-aplikacji-allegro-czym-sa-i-jak-z-nich-korzystac-z8elAvdjEij

Póki co tylko Android, ale może niedługo… :grin:

2 polubienia

ja tak tylko na chwile (bo nie wiem w sumie gdzie to zostawić :thinking:) należy Ci się jakiś order opanowania i spokoju bo ja to bym już na twoim miejscu dawno MARUDINA ukatrupił na odległość, to ile ten gość marudzi to przebija Martina i mnie i pewnie jeszcze kilku tutaj razem wziętych, jemu czego nie podsuniesz to kręci nosem że to jest złe i to nie tak, że on tak nie chce bo już i koniec, że to nie powinno tak działać a on chce tak i każdy musi się dostować, a ekspertem jest dosłownie we wszystkim, no nie ma chyba dziedziny w której ten człowiek nie zrobił doktoratu :roll_eyes:, serio gratuluje spokoju i opanowania bo tego tam jest znacznie więcej :see_no_evil:

a żeby nie było że tylko o konkurencji to od kilku odcinków mam wrażenie że Pan Orzech trochę się oderwał od reszty prowadzących i tak już orbituje pewien czas w swoim troszkę zamkniętym świecie.

8 polubień

O, dlaczego? W sensie po czym wnosisz?

Po 1 to żadna krytyka, tylko spostrzeżenie, tak w razie co :wink:

Mam wrażenie że Wójt i Andrzej znacznie częściej trzymają sztamę w większości tematów i może też przez to że często się nie zgadzam do końca co do Twojego zdania więc siłą rzeczy też stoję po ich stronie i kolejna sprawa że było kilka sytuacji gdzie zabrnąłeś ciut za daleko i trudno było się wytłumaczyć z tego a kiedy próbowali Ci wyjaśnić co i jak to nadal twardo stałeś przy swoim.

2 polubienia

To pewnie te sonosy i karty za tysiunc zeta.

3 polubienia

do sonosa nic nie mam, akurat nie używam ale znam i wiem że jest fajny, ale fakt pierdyliard razy usłyszałem jaki jest super i trochę mi się może przejadł a z tymi kartami to nie wiem nawet o co chodzi :stuck_out_tongue:

Ja w sumie też. Słuchałem jednym uchem i zarejestrowałem tylko “karty za tysiaka”, ale co za karty to nie wiem :grinning:

Ale Orzech wydaje pieniądze na porywy serca, tak jak ja, więc wieczny kudos.

7 polubień

Bez szaleństw Orziego byłoby krucho. Ja cieszę się, ze to nie moje decyzje i fikołki , ale Tak pięknie się różnimy.

2 polubienia

Kupiłbym coś

6 polubień

Beze mnie gospodarka upadnie

6 polubień

Upadnie i bez Ciebie :slight_smile:

17 polubień

Nie myślałeś o ramieniu na te ekrany? Możesz wtedy wyregulować ich wysokość a blat jest pusty. To no-brainer.

Było w podcaście, polecam użyć wyszukiwarki xD

2 polubienia

Nie są moje i nie mają VESA mounts niestety

1 polubienie

Musiało mi umknąć, serio :wink: sorry

serio, istnieją monitory bez dziur VESA?

Ostatnio w home-office zamontowałem monitor na ramieniu i to jest serio game-changer, nie wiem jak można było dotąd żyć…

4 polubienia

No i piekny setup. Jak bym miał coś zmieniać to bym wziął 2x27" 4k z mocowanie vesa i na wysięgnik. Miejsca na biurku byłoby mnustwo a na jakości byś zyskał na sporo.
Dla mnie 2 monitory to podstawa - produktywność I wygoda+100%.
Ja mam jeden monitor na środku jako główny a drugi z boku.

Monitory inne, bo ten główny to komp all-in-one. Planuję go niedługo zmienić, to wtedy wejdzie właśnie 2x27" 4k :slight_smile: