#384 - Omaślić i osolić, czyli usprawnienie Apple Music, przejęcia kanału i popcorn

Ta pokrywka to generalnie jest spoko opcja za 15 zeta. Czy potrzebuję ugotować gulasz, czy zrobić popcorn, czy po prostu ochronić kuchnię przed pryskającym tłuszczem - zawsze spoko.

2 polubienia

Używam tej pokrywki-sitka jak robię bolognese :wink: musi powoli pykać na ogniu długi czas a nie chcę mieć całej kuchni w pomidorach.

3 polubienia

Miałem w zestawie z garnkami i patelniami takie cudo z Tefala:


TEFAL Ingenio L9939822

Lepiej łapie tłuszcz, lepiej wygląda, lepiej odbije popcorn, lepiej kosztuje, wszystko lepiej :smiley:

2 polubienia

Ja zainwestowałem w takie coś, ma dziurkę w pokrywce

Wymyślasz problemy na siłę. Nie masz w domu garnka i pokrywki z dziurką? :joy:

Panie, popcorn to na wszystkim się zrobi, przecież tu nie potrzebujesz 500 °C ¯_(ツ)_/¯

Można zrobić dziurkę gwózdkiem. Jak się chce to wszystko można.

Po tej debacie widzę, że jednak maszynka mała była na propsie :wink: Tylko sposób na masło jeszcze do doszlifowania i jedziemy.

2 polubienia

oczywiście, trochę szukam problemu do każdego rozwiązania, ale

EH PANOWIE CORAZ WIĘCEJ AMATORÓW SIĘ PCHA DO ZABAWY HEHE MAM NADZIEJĘ, ŻE PRZEJDZIE TA NOWELIZACJA USTAWY I POPCORN BĘDZIE BĘDZIE MOŻNA ROBIĆ TYLKO Z LICENCJĄ BO SERIO NIEKTÓRZY NIE MAJĄ ANI DOŚWIADCZENIA ANI WYOBRAŹNI I NA PRZYKŁAD ROBIĄ GO TAK PO PROSTU NA CZYMKOLWIEK

18 polubień

To jest amatorszczyzna.
We wszystkich shake shackach i in n outach używają zwykłych stalowych pacek do tynku za jakieś 5zl. Bądź pro :wink:

2 polubienia

A ja od siebie polecam Wok. Jak już wszystko wystrzeli, to wystarczy dodać łyżkę masła (ja daje kerrygold bo jest solone więc pasuje idealnie. Masło się w ciepłym woku rozpuszcza i wystarczy parę razy przerzucić popcorn zdecydowanym ruchem, żeby się w miarę dobrze wymieszało.

2 polubienia

Popcorn tylko w garnku, bez masła, i dużo soli.

1 polubienie

Wok to życie

3 polubienia

To w międzyczasie zapraszam na kanał do naszego nowego przyjaciela.

2 polubienia

a ja na ten kanał na dokładkę:

1 polubienie

Bez masła i niedużo soli chyba chciałeś napisać? :smiley:

1 polubienie

po przesłuchaniu odcinka byłem pewny, że komentarzom o popcornie nie będzie końca. Dodałbym coś od siebie ale nie mam nic odkrywczego.
Z tą mikrofalą i popcornem to jest jak rzucić na forum:
“Dodajesz liść laurowy do rosołu?”

2 polubienia

A to można w ogóle robić rosół bez?

trafiłeś na właściwą ścieżkę dialogową. Go on… :wink:

Liść laurowy musi być. Tak samo jak opalana cebula

1 polubienie