#384 - Omaślić i osolić, czyli usprawnienie Apple Music, przejęcia kanału i popcorn

Minęła już chwila od publikacji, a tu zero reakcji na zmianę numeracji!?!??!! :slight_smile:

4 polubienia

Jak coś to nie polecam tych tanich maszynek do waty cukrowej. Efektywność mizerna, a sprzątania na godzinę później. Użyłem 2 razy leży na strychu :wink:

3 polubienia

ja to nawet nie zauważyłem od razu, ale w sumie dobrze, że numer wrócił na początek

co prawda Pocket Casts i tak od pewnego czasu odcinkom YWP nadaje nagłówek “Episode XXX” na liście, ale tak prawilnie z numerem w tytule jest i tak lepiej

1 polubienie

Polecam tą:

3 polubienia

O ja pitolę… mango, klaudiusz, poczułem się jak dzieciak przez chwilę :smiley:

2 polubienia

Nawet nie zauważyłem, że nie było numeracji. Używam Pocket Cast i pewnie dlatego.

Miałem nadzieje na info od @6ghost9 odnośnie

Rzeczywiście zostawiłem sprawę bo jak nie było od nich kontaktu od tamtego czasu to serio poczułem, że już nic z tego nie będzie, bo na sto procent się zorientowali, że albo marnuję ich czas, albo po prostu jestem faktycznie gołodupcem i nic ze mnie nie wycisną.

Myślałem, że pociągnę temat, ale jednak chyba możemy na niego położyć krzyżyk. :stuck_out_tongue: Sorry za podtrzymanie ekscytacji, ale na pewno jeszcze coś ciekawego przyniesie nam internet. :heart:

5 polubień

Hej a może zamiast pipetkować sobie masło jakoś dziwnie to nie prościej wsadzić do jakiejś taśki z roztopionym masłem i solą i poszelontać sobie żeby wszystko było równomiernie rozłożone :joy:? Czy one musi być w całości?

1 polubienie

Ja chciałem zauważyć, że najlepszy to jest popcorn zrobiony z ziaren (luźnych) w dużym garnku na odrobinie oleju.
A nie jakaś wersja w woreczku dla pizdeczek :rofl:

4 polubienia

W garnku można sobie wybrać olej. W torebkach jest prawie zawsze palmowy.

5 polubień

Popcorn z garnka najlepszy. @AndrzejKotarski, nie bój się tego oleju! Spójrz na to tak, że robiąc popcorn w garnku produkujesz mniej odpadów. A popcorn z ograniczonym śladem węglowym to lepszy popcorn. W tym przypadku… również w smaku. No i tak własny! Popcorn DIY!

4 polubienia

I to jako dodatek

1 polubienie

No i zmniejszanie śladu węglowego szlag trafił :smiley:

1 polubienie

Jakby to powiedzieć… Już trochę naprodukowalem.

1 polubienie

Jest kilka problemów, m.in. garnek trzebaby mieć odpowiednio duży/wysoki, nieprzywierający i nieprzypalający.
Można go oczywiście zastąpić patelnią, ale na 99% będzie za niska i wymagać będzie przykrycia, żeby nie fruwało po całej kuchni.
A wiecie co się dzieje z popcornem pod przykryciem? Zwiększa się ciśnienie pod pokrywką i popcorn wychodzi o mniejszej objętości. Tak źle, a tak niedobrze.

Gdybym tylko częściej jadł, to też bym kupił maszynkę i wolał jeść bez masła, niż mieć garnki, bądź kuchnię do mycia. Kilka razy robiłem i za dużo roboty z tym. Już wolę ten z torby do mikrofali, mimo że z tł. palmowym…

Wystarczy większy rondel.

Issue solved. First time fix.

(tak się zawsze opisywało rozwiązane od kopa zgłoszenia na IT Service Desku, tzw FTFy)

7 polubień

No i wymówki się skończyły.

2 polubienia

Ta pokrywka świetnie łapie tłuszcz

(nie powiedział nigdy nikt :wink: )

ale i tak dziękuję @Tadek , bo zacząłem przeglądać powiązane i znalazłem to

i już wiem, co chcę na dzień chłopaka (30.09)

2 polubienia

Ta pokrywka to generalnie jest spoko opcja za 15 zeta. Czy potrzebuję ugotować gulasz, czy zrobić popcorn, czy po prostu ochronić kuchnię przed pryskającym tłuszczem - zawsze spoko.

2 polubienia