#360 - Podsumowanie dekady

Originally published at: #360 – Podsumowanie dekady – YesWas | Podcast

Zostań naszym patronem, wesprzyj YesWas | Podcast!

To był Paweł i Wojtek z YesWas. Dostawaj powiadomienia o najnowszych odcinkach na: Twitterze, Facebooku lub dołącz do naszego forum albo grupy na Telegramie.

Identyfikacja wizualna: Antoni Kwiatkowski
Intro: Breakmaster Cylinder

Do usłyszenia za tydzień!

6 polubień

Fajny odcinek, dzięki panowie

4 polubienia

Fajny odcinek, dzięki panowie :kissing_heart:

4 polubienia

Fajny odcinek, dzięki panowie

4 polubienia

Fajny odcinek, dzięki panowie
Ps. mnie zupelnie nie rusza ze robicie video, ale z ciekawoscia bede obserwowal czy to zadziala. Bo podejrzewam ze celem jest wieksza promocja/zarabianie? Tego nie zdradziliscie, ale video pozera znacznie wiecej zasobow (finansowych ale przede wszystkim czasowych), wiec jakis cel w tym jest. Czy doszliscie do punktu, w ktorym taka dzialalnosc podcastowa albo zacznie zarabiac, albo zamykamy sklepik, bo proza zycia? Nie odbierajcie tego jako narzekanie, to zupelnie zrozumiale, ze kazdy za dobra robote (a taka robicie) chcialbys jakiejs gratyfikacji. A faceci - mimo ze zawsze duze dzieci - to miewaja zony i wlasnie dzieci - a to nieraz skutecznie zabija wszelkie hobbystyczne inicjatywy.

3 polubienia

Wręcz przeciwnie. Stwierdziliśmy, że robimy fajne rzeczy i chcemy, żeby więcej osób mogło się z nami dobrze bawić. Sufit przy podcastach jest nisko, ale wideo na YT może być ogromne. Więc jeśli chcemy mieć więcej osób, które nas słuchają - no to musimy być tam, gdzie to możliwe :slight_smile:

3 polubienia

A i nie myślimy też w kontekście finansowym. W sensie - oczywiście, jest to w jakimś stopniu miłe i ważne, że możemy finansować zakupy podcastem. Ale nie jest to w żadnym miejscu cel!

3 polubienia

Doceniam, że poświęcacie czas. Ale dla mnie video totalnie nie siada. Podobnie mam z nagranym, wczoraj przemęczyłem się aby obejrzeć w prędkości 2x (niestety chyba na tylko tyle pozwala YT) przeboje z zakupem PS5.
Wracam do overcasta w samochodzie i podczas biegania :raising_hand_man:

4 polubienia

Oczywiście, to nie jest dla każdego i to wiemy, dlatego też wszystko wychodzi w formie audio. :slight_smile:

3 polubienia

Kto włącza konsolę przyciskiem na konsoli :exploding_head:

1 polubienie

Ja zawsze słucham w samochodzie w pracy. Ten tydzień mam wolny więc sobie obejrzałem co było do obejrzenia. Wciąż wolę audio i przy tej formie raczej zostanę, no ale chyba zawsze jest tak, że im większy wybór tym lepiej.

Z podcastami które wychodzą też jako wideo mam problem tylko wtedy, kiedy prowadzący zapomina, że wypuszcza też swój materiał w formie audio i zakłada, że wszyscy widzą co robi albo pokazuje.

5 polubień

Trochę nawiązanie do waszego ostatniego odcinka:

1 polubienie

Dokładnie, to jest moim zdaniem największy problem nowego podcastu Kotarski&Podsiadło bo jeśli słucha się tylko audio to ma się wrażenie, że mnie coś omija bo prowadzący albo coś pokazują albo rozmawiają o czymś co się dzieje w nich na żywo.

To w w pewnym stopniu możnaby rozwiązać okładkami rozdziałów.

1 polubienie

ja - a potem szukam gdzie się zgubił pad :wink:

:exploding_head:. Ja wchodzę do pokoju, przycisk na padzie i bum. Konsola, telewizor, wzmacniacz, dekoder się włączają.

Nota bene wie ktoś czy dalej będę mógł tak mieć przy ewentualnej zmianie konsoli? Bo usunęli złącze HDMI in, gdzie teraz mam podłączony dekoder. Rozumiem, że się nie włączy i nie będzie się go dało obsługiwać przy pomocy Xa ale wzmacniacz nie ma żadnego połączenia z konsolą. :face_with_monocle: