#357 - QWojtek

Originally published at: #357 – QWojtek – YesWas | Podcast

Zostań naszym patronem, wesprzyj YesWas | Podcast!

To był Paweł i Wojtek z YesWas. Dostawaj powiadomienia o najnowszych odcinkach na: Twitterze, Facebooku lub dołącz do naszego forum albo grupy na Telegramie.

Identyfikacja wizualna: Antoni Kwiatkowski
Intro: Breakmaster Cylinder

Do usłyszenia za tydzień!

4 polubienia

16 jest bardzo okrągłe!

#IT

5 polubień

Myślałem o przejściu z Safari na coś innego (żeby mieć synchronizację historii z Windowsem), ale trzyma mnie przy nim ApplePay. A że z Safari nie mam problemów i wszystko co potrzebuję to mi działa, to nadal na nim siedzę.

1 polubienie

instalujesz iCloud na windowsie i synchronizujesz zakładki :wink:

Dokładnie o tym samym pomyślałem. Bardziej okrągłe jest już tylko 128.

2 polubienia

Zakładki tak, historię już nie :slightly_smiling_face:

Przepraszam, rzuciłem tylko okiem i w pośpiechu nie zrozumiałem że nie o zakładki chodzi :slight_smile:

@6ghost9 w kwestii rozmiaru bluzy bo nie mogę znaleźć rozmiarówki - ile cm od ziemi do czubka mierzycz i jak szerokie masz barki? (reszty wymiarów nie potrzebuje :slight_smile: ) Tshirt mam XL bo lubię luźniejsze (chodz jest taki w sam raz) za to bluzy lubię takie akurat i nie wiem jaki rozmiar wziąć.

Jest rozmiarówka na stronie - wrzucona jako ostatnie zdjęcie! :slight_smile: Tak chyba będzie łatwiej. A ja mam 171cm wzrostu, ale w barkach to nie mam pojęcia… :stuck_out_tongue:

2 polubienia

Ach sry na mobile nie zescrolowalem do oststniego zdjęcia. Szukałem gdzieś w opisach. Już ogarniam :facepunch:

1 polubienie

Czy ktoś może zapraszać na Clubhouse i chciałby mi jedno zaproszenie oddać? :smile:

Mam jedno zaproszenie, podeślij nr tel. na priv, to Ci wyślę :blush:

Jeśli ktoś ma jeszcze zaproszenia, to też poproszę :slight_smile:

Masz ukryty profil i nie mogę do Ciebie napisać, napisz proszę Ty do mnie :wink:

Ja też chętnie przygarnę zaproszenie :blush:

@morfina @Patryk_Bijak @Majkiszon zarejestrowaliście się na CbH? Macie może wolne zaproszenie?

Na telegram chodzą :joy:

1 polubienie

Oddałem ostatnie Kubie dzisiaj. Albo ktoś Cię tu znajdzie, albo wpadnij na Telegrama - prędzej znajdziesz dawcę.

1 polubienie

Mam jeszcze jedno, podeślij numer na priv.

1 polubienie

Niestety, polska scena Clubhouse jest dzisiaj mało wartościowa. Monopol na clubhousową polonię anektowali sobie influencerzy-biznesmeni, upatrując tam kolejnego kanału do szerzenia swoich treści. Sposób zaproszeń powoduje też, że właśnie w ramach tych „baniek” napływają nowi użytkownicy. Po polsku można więc dzisiaj posłuchać głównie o marketingu, biznesie i zarabianiu.

Niestety, tak to aktualnie wyglada.