#345 - Nagrane prosto w oczy

Originally published at: #345 – Nagrane prosto w oczy – YesWas | Podcast

Zostań naszym patronem, wesprzyj YesWas | Podcast!

To był Paweł i Wojtek z YesWas. Dostawaj powiadomienia o najnowszych odcinkach na: Twitterze, Facebooku lub dołącz do naszego forum albo grupy na Telegramie.

Identyfikacja wizualna: Antoni Kwiatkowski
Intro: Breakmaster Cylinder

Do usłyszenia za tydzień!

2 polubienia

https://twitter.com/pawelorzech/status/1323020009157906434

4 polubienia

Co do przycisków na Flexach @pawelorzech - jeden do włączania/wyłączania, długi do zmiany głośności, okrągły do play/pause + podwójne wciśnięcie=następny utwór, potrójne wciśnięcie=poprzedni utwór.

Chyba nie ma na nich więcej przycisków :wink:

1 polubienie

Link do RSS z YT :clap:

1 polubienie

@pawelorzech - odnośnie Beats Flex i tego, że nie nosisz poza domem przez wyciszenie. Da się to ominąć zakładając mniejszy rozmiar gumek czy wtedy z automatu będą wypadać z uszu?

No właśnie mi wtedy wypadały jak miałem gumki mniejsze :frowning:

Co do kontenerów dla wielu kont w przeglądarce to polecam dodatek do Firefoxa Firefox Multi-Account Containers. Używam już od paru miesięcy do pracy, zakładki oznaczone kolorami, nie miałem jeszcze z tym żadnych problemów.

4 polubienia

Mam pytanie techniczne: czy u Was też się dziwne rzeczy z dźwiękiem działy w tym odcinku? Nie jestem pewien czy mam coś namieszane w Pocket Casts, czy to kwestia tego, że odcinek nagrywany na żywo.

Nie… dźwięk bardzo kiepski był. Szczególnie u Orzecha.

2 polubienia

To pewnie ten mikrofon za miliony szekli

No niestety to jest prawda, wynika to z tego, że źle zrobiliśmy cośtam. Wojtek mi to tłumaczył po nagraniu, ale no stało się. Następne będą “normalne”, a jak już wrócimy do studia to błędy z audio zafixujemy :slight_smile:

2 polubienia

Już myślałem że to wina moich słuchawek, i z czystym sumieniem uda mi się namówić dziewczynę na zakup nowych xd

5 polubień

Go for it! Nazwisko zobowiązuje :joy: :dollar:

8 polubień

Wspaniały komentarz.

2 polubienia

Wpadłem napisać to samo. Kontenery w Firefoksie to złoto. Oddzielam pracę od prywatnych narzędzi, oddzielam Google od wszystkiego innego, tak samo oddzielam usługi finansowe. Do tego skróty klawiszowe i reguły. Super sprawa :slight_smile: