#344 - #StrajkKobiet

a tak z innej beczki - testował ktoś waszą stronę na najnowszym firefoxie? nie wiem jak u innych, ale u mnie jest tak rozjechana, że nie da się z niej korzystać

Weszły na razie w przedsprzedaży dla nowych książek. Zapewne w early 2021 zrobimy to dla wszystkich książek, dla których ebook ma sens.

3 polubienia

Super odcinek! Szkoda ze dziewczyny nie słuchały ostatnich Nagranych podcastów bo by się pojawiły żarty o cukinii orzecha XD

4 polubienia

dobrze, że nie słuchały, bo jeszcze Hania ucięłaby żart xD

11 polubień

Myślę, że ktoś powinien ujawnić prawdę.

6 polubień

Hania by powiedziała i pewno byłoby głupio wszystkim, że na serio cukinia osiąga niewyobrażalne rozmiary. No ale to wszystko pozostanie w strefie domysłów oraz żartów. Tak trochę obrośnie legendą.

4 polubienia

Uważaj, żeby nie obrosło zbyt mocno :wink:

4 polubienia

Chyba już stary jestem… Nie dałem rady tego przesłuchać całego…

A mówią, że to młodzież ma problemy ze skupieniem uwagi… :wink:

5 polubień

Ja byłem dość zniesmaczony tym odcinkiem, bo niby strajk kobiet (do którego miałem stosunek neutralno-przychylny) a tak naprawdę chodziło o promocję książki.

Chyba już to pisałem tylko społeczność oflagowała i wywaliła mój post :man_shrugging:

Kurde, aż przesłucham tego odcinka ponownie, bo nie kojarzę, żeby była tam jakaś nachalna promocja książki.

2 polubienia

Nie uważam, żeby te niecałe 7 minut o książce jakoś zmieniły całkowity przekaz tego odcinka o strajku kobiet i sytuacji dotyczącej aborcji.

3 polubienia

No było jak w pewnym dowcipie o sprzedaży opla. (chyba dokładnie to wyleciało XD)

Product placement tak mnie nie drażnił jak maniera głosu współprowadzącej. Mocno musiałem się zaprzeć by przesłuchać cały odcinek.

1 polubienie

ja wcale nie zwróciłem uwagi na ksiazke, i mysle, iz dobrze, ze taki odcinek powstal. Na pewno nie powstal po to reklamowac ksiazke - jesli ktos tak uwaza, to zakrawa to na lekka paranoje.

6 polubień

Może tak.
Ja nie mam nic przeciwko reklamom co do zasady, co wielokrotnie pisałem.
Po prostu reklamowanie się przy dyskusji, w założeniu o ważnym społecznie problemie uważam za niestosowne.

Masz rację. Mi też było ciężko przejść przez ten odcinek, głównie przez żarty Hani. Ta część była dla mnie trudna, nie ze względu na tematykę lecz sam sposób prowadzenia odcinka.

1 polubienie

Mnie się podobało

1 polubienie

Fajnie ze dałeś feedback co było nie tak. Następnym razem na pewno wezmą to pod uwagę.

1 polubienie

Zgadzam się z Krsta. . Zresztą punkt widzenia 4x latka jest inny niż dziewczyny która ma 20 lat… i jeszcze nie zna życia…