#344 - #StrajkKobiet

i znowu o orzeszku :rofl:

Odcinek był bardzo fajny i więcej się w nim śmiałem niż w męskich odcinkach. Do tej pory zastanawiam się czemu, bo temat śmieszny nijak nie był.

2 polubienia

Kupcie książkę Hani. Nie mam w tym prawie żadnego interesu, żeby Wam to z całego serca polecić, oprócz tego, że wydaję tę książkę. Serio, warto, Hania pisze wyjątkowo fajnie.
Książki Arleny są już klasykami do nauki angielskiego, tutaj ich naprawdę nie muszę rekomendować, bo ich status mówi sam przez się. #altenberg

(Ciekawe, czy modzi to wywalą…)

1 polubienie

A czy zgoda od Moderacji to była na promowanie swojego wydawnictwa kolego? xD :thinking:

1 polubienie

A) Nie pytałem przed publikacją. :slight_smile:
B) Nie promuję wydawnictwa, a 3 wydane tam książki. :slight_smile:
C) Spytałem po publikacji - Orzech z Wojtkiem mnie jeszcze nie zamordowali. Zakładam więc, że tak. :slight_smile:

3 polubienia

Tu macie linka ludzie

Wchodźcie i kupujcie :sweat_smile:

Tez się pewnie skuszę

4 polubienia

Dopiero co kupiłem nową książkę Radka a już namawiają do kolejnej od tego Altenberga… może jakieś zniżki dla słuchaczy YesWasa? :thinking:

5 polubień

Na pewno byłoby miło mieć zniżkę dla słuchaczy, ale nawet bez zniżki target Yes Was podcastu byłby w stanie ją kupić bez żadnych zniżek :stuck_out_tongue:

1 polubienie

Kiedyś myślałem, że afiljacja nie jest dobrą metodą zarabiania. Potem “sprzedałem” paręnaście xboksów.

4 polubienia

Zamiast zniżki wolałbym autograf. Zniżka idzie z dochodu.

Altenberg nie ma zniżek kochani. Nawet dla mojego taty (serio). Kupujcie z darmową dostawą Hanię, póki jest - taniej nigdy nie ma. To jedyne promki jakie oni tam mają, Ci kompletnie nieznani mi ludzie… :wink:

Mogę Wam jedynie podpowiedzieć z insajtu, że jeśli ktoś się szykuje na “stare” książki takie jak Radka lub Arleny, które nie miały teraz premier jak Hania, to z darmową dostawą będą na Black Friday. Z drugiej strony, to czekanie miesiąc za 9,90 zł za Paczkomaty. A jak weźmie się dowolne 2 książki, to dostawa za darmo.

Dość sporo wiem od nieznanych mi ludzi z tego anonimowego dla mnie tworu wydawniczego. Dziwne :wink:

(Nie spodziewałem się, ze sprawa przybierze taki obrót)

7 polubień

Właśnie sobie uświadomiłem, że i tak kupię ebooka więc lipa z autografem.

W Covidzie nie robią autografów tam, niestety nie ma odpowiednich warunków. :confused:

Mówi się “trudno” i żyje się dalej.
I tak miałem książkę Mr. Vintage kupować to sobie w przyszłym miesiącu zrobię dwupak elektroniczny.

(i powiększę moją Kindlową kupkę wstydu)

1 polubienie

Podzikowal za odcinek…bardzo fajny ale jednak liczylem na jakies podsumowanie od prowadzacych na koniec …tak zeby nie trzeba bylo bardzo tesknic :stuck_out_tongue_winking_eye:

Ma być “normalny” odcinek w tym tygodniu jeszcze

1 polubienie

Mnie się zaraz po tym odcinku włączył Nagrany Podcast, idealnie z fragmentem o penisie Orzecha więc miałem gruby mindfuck.

4 polubienia

Wait, what? Od zawsze były ebooki w Altenbergu?
Jeśli tak to ogromna wtopa z mojej strony i teraz mi smutno, że tyle makulatury w domu nastawiałem (no offence, panie kolego, który się dobrze orientuje co u Wydawcy w trawie piszczy, ale nawet najładniej wydany papier przegrywa u mnie z ebookiem :slight_smile: )

Edit:
Jeśli zawsze wyglądało, jak teraz, to jestem usprawiedliwiony. Jeden link drobnym druczkiem, prawie jak gwiazdka do umowy kredytowej :smiley: Rozważaliście może, żeby bardziej to wyeksponować?

3 polubienia

Nie wiem czy od zawsze, do tej pory kupowałem tylko ćwiczenia tej jednej Pani z tego podcastu, a tego to w ebooku nie można, no bo jak bazgrać po kindlu

1 polubienie

Raczej dość nie dawno weszły ebooki, bo kojarzę, że nie tak dawno temu był temat ich braku w altenbergu