#342 - Skrzyżowanie strumieni

Originally published at: #342 – Skrzyżowanie strumieni – YesWas | Podcast

Zostań naszym patronem, wesprzyj YesWas | Podcast!

  • Konferencja Apple

To był Paweł i Wojtek z YesWas. Dostawaj powiadomienia o najnowszych odcinkach na: Twitterze, Facebooku lub dołącz do naszego forum albo grupy na Telegramie.

Identyfikacja wizualna: Antoni Kwiatkowski
Intro: Breakmaster Cylinder

Do usłyszenia za tydzień!

3 polubienia

Gdybym był dyrektorem podcastów, to wydałabym dyspozycje, żeby Andrzej został w YWP na stałe.

24 polubienia

To naprawdę wyjątkowo miłe :handshake:! :slight_smile:

9 polubień

Fajnie że wpadł Andrzej! :smiling_face: Zapraszacie częściej

2 polubienia

Fajnie, że już wam nie wystarczamy

18 polubień

Apetyt rośnie w miarę jedzenia :wink:

2 polubienia

Szkoda że ja nie mam kontaktów w Rajch… no ale jakoś sobie będę musiał poradzić :upside_down_face:

2 polubienia

Pomidor.

6 polubień

I znowu muszę wrócić na terapię, żeby czuć się pewnym siebie i wiedzieć, że jestem enough

6 polubień

Andrzej tajniacko wpadł i ukradł show tym razem.:stuck_out_tongue_winking_eye:
Nie no chemia między cała wasza trójka jest świetna.
To jak się w ogóle nazywa ten podcast, gdzie razem prowadzicie? Bo jakoś nie dosłyszałem w trakcie odcinka :wink:

6 polubień

Przecież już ustaliliśmy, że nie jesteś. Terapia tu nie pomoże. Tylko Andrzej.

8 polubień

W ogóle to patrz:

Yędrek
Wojtek
Paweł

Przeznaczenie.

15 polubień

Jak to zewnętrzny pop filter do Shure SM7b?:anguished: I to jeszcze jakiś wielki, bo mniejszy nie wystarcza?:pleading_face: Czyli ten wbudowany to tylko marketing? Trochę się naoglądałem recenzji tego szura i byłem pewny, że żaden zewnętrzny pop filter nie jest potrzebny, a tym bardziej takie wielkie bydle jakiego używam z Yetim, a teraz już nie wiem. Mega kompaktowy rozmiar, niezasłaniający kadru to był dla mnie jeden z największych atutów SM7B.

1 polubienie

No generalnie wszyscy znają shura w wydaniu takim:

Natomiast jeśli ktoś nagrywa audio, to rekomendowany jest taki filtr:

Można nagrywać na tym małym - lepiej mieć go wtedy odrobinę dalej od twarzy. Natomiast do pracy “radiowej” lepiej założyć duży filtr i można wtedy prawie ustami dotykać pop filtra.

image
Marc Maron nagrywający wywiad z obamą na większych pop filtrach.

image
Roman Mars.

image
Studio Gimlet.

No więc generalnie można tak, można tak, pewno różnicy kosmicznej nie ma, ale ja nagrywam na większym filtrze

4 polubienia

NAGRANY!!! NAAAAAGRANY!!! N-A-G-R-A-N-Y.
Nagrany Podcast.

Nagrany.
5* Apple Podcast.

8 polubień

Bałem się, że chodzi o wielki okrągły pop filtr ustawiony 10 cm od mikrofonu. Jak zwykła gąbka, to nie ma tak źle jak się obawiałem.

1 polubienie

Proponuje aby chłopaki przeli już na emeryturę i robimy solo podcast :sweat_smile: proszę tyko nie BAN :face_with_hand_over_mouth::ghost:

3 polubienia

Orzech jak będziesz robił wywiad z Obamą to sobie kupisz większy filtr :smiley: Na YWP starczy Ci mały :smiley:

4 polubienia

Ja nawet na YWP będę wyciszać sobie pokój xD

3 polubienia

Ja tez żonie mówię, że nie będę ćwiczył jednym kettlem, którego kupiłem bo szkoda. Najpierw siłownie sobie zbuduje. :slight_smile:

3 polubienia