#330 - Człowiek Sony Playstation

Co do appek to-do, to podobno Omni Focus ma możliwość ustawienia od kiedy zadanie pojawia się na liście, ubolewam od dawna że nie jest dostępny na Androida.

Nie umiem go. Jest dla mnie zbyt skompilowany, nie umiem nawet w to wejść. A próbowałem wiele razy i pewno jeszcze kiedyś spróbuję.

Ja miałem wszystkie generacje PlayStation do tej pory. Podobnie z XBox. I powiem jedno - X ma dużo wygodniejsze pady :smiley:
Tylko, że ja nie traktuję konsoli jako religii, zmieniam je często i bez żalu - aktualnie poluję na switcha, bo po tym jak poprzedniego sprzedałem pół roku temu znów mnie do niego ciągnie :smiley:

1 polubienie

Due jest genialne do szybkich powiadomień. Też próbowałem mieć wszystko w jednej aplikacji (różnych co chwilę), ale Due zostaje zawsze na szybkie akcje, np. gdy ktoś w robocie rzuca mi hasło „zamów to i to”, albo „jak będziesz przy biurku to wyślij mi tamto”. Zapisuję wtedy w Due, ustawiam przypomnienie za 10 minut lub godzinę, i potem ewentualnie przepisuję do Todoist jeśli nie mogę zrobić od ręki. Te wkurzające powracające powiadomienia (np. co minutę), w połączeniu z Apple Watch nie pozwalają przegapić niczego :stuck_out_tongue:

1 polubienie

A do tego: https://twitter.com/dueapp/status/1286336906557612032

No oby, bo ja już dawno wywaliłem z Maca, ta aplikacja okropna jest :stuck_out_tongue:

1 polubienie

Na androida due nie ma?

Nope, nie ma niestety

Na Androidzie jest Keep którym możesz zastąpić właściwie wszystko :wink: