#325 - Koniec produktywności

Originally published at: #325 – Koniec produktywności – YesWas | Podcast

CHODŹCIE DO NASZEGO SKLEPU!

Zostań naszym patronem, wesprzyj Yes Was Podcast i zyskaj bonusy w sklepie ThinkStore.pl!

To był Paweł i Wojtek z YesWas. Dostawaj powiadomienia o najnowszych odcinkach na: Twitterze, Facebooku lub dołącz do naszego forum albo grupy na Telegramie.

Identyfikacja wizualna: Antoni Kwiatkowski
Intro: Breakmaster Cylinder

Do usłyszenia za tydzień!

2 polubienia

Czyli co, trzeba od teraz umieszczać 𓂺 w temacie maila, @pawelorzech?

3 polubienia

Tak te koszulki zareklamowaliście, że aż mi się przypomniał klasyk od Dema :hearts:

A tak przy okazji, nie planujecie może koszulek w jakiś bardziej żywych kolorach, np. takich jak te z naklejek? Czarnych koszulek nie noszę, a taką żółtą chętnie bym przygarnął.

2 polubienia

Planujemy! :slight_smile:

1 polubienie

Licze na relacje w podkascie ze spotkania z premierem, moze jakies selfie? :wink:

2 polubienia

Tylko wybrani pracownicy :smiley: (zresztą ja w dalszym ciągu nie wychodzę z domu)

Jeśli chodzi o spotkanie z premierem, to byłem we wrześniu 2019 na Hackathonie w Warszawie (Hackyeah) i koło 9-10 wieczorem zaczęło kręcić mi się przy stole z 5 osób w garniturach, podpytali nas co robimy i czy mamy coś przeciwko, żeby Mati do nas przyszedł pogadać. My, że bez problemu. Nawet zaczęliśmy sprzątać te pudełka po pizzy, a on do nas nie podszedł! Kolejna niespełniona obietnica PiSu i kolejny minus! Swoją drogą, BOR, czy tam obecnie SOP wygląda bardzo imponująco w pracy.

9 polubień