#322 - Kij w Wisłę

Opublikowano na #322 – Kij w Wisłę – YesWas | Podcast

Zostań naszym patronem, wesprzyj Yes Was Podcast i zyskaj bonusy w sklepie ThinkStore.pl!

  • http://everynoise.com/
  • Joe Rogan i Spotify
  • Wątek na Twitterze
  • Pytania z Instagramu
  • Call of Duty Warzone – How to unlock the Secret MP7 and Nuke Bunker! ( EASTER EGG )
  • Podcast: Play in new window | Download (Duration: 1:07:45 — 93.4MB)

    Subscribe: Apple Podcasts | Android | Google Podcasts | TuneIn | Spotify | RSS

    6 polubień

    Jest to odcinek który można komentować słowami: dobry

    1 polubienie

    Skromność przebija przez twe słowa ojcze dyrektorze :smiley:
    (Zawsze mógł powiedzieć “bardzo dobry” :P)

    Staram się jak mogę!

    1 polubienie

    Nie mniej bardzo duża szkoda że w moim odczuciu najbardziej yeswasowy temat czyli nowy maczek z touchbarem (właśnie dla takich tematów zaczynałem słuchać yeswasa) został zamknięty w afterze. No ale kumam.

    1 polubienie

    Szczerze mówiąc “tak wyszło”…

    Ale po Twoim komentarzu:

    Proszę, najnowszy AD jest dostępny za to słynne DARMO.

    2 polubienia

    @pawelorzech po rancie na Rogana już czekam na telegramowy folder z kradzionymi podcastami coś podobnego do Survival. :joy:

    5 polubień

    Co do tych informacji o Spoti, to subuję tam YesWas aby podbić Wam staty, ale nigdy nie słuchałem, bo mam od tego Pocket Casts. Myślę że wiele osób może robić tak samo. :slightly_smiling_face:

    4 polubienia

    Tak, myślę, że tak jest… Z drugiej strony - czy 800 osób by dokładnie to zrobiło :D? No ale zobaczymy, moja mama pewno słucha na Spotify. Myślę, że jest sporo osób, które lubi mieć wszystko w jednym miejscu…

    To była moja pierwsza myśl na news o Roganie, że na pewno pojawią się torrenty

    Jak za darmo, to poproszę dwa :smiley:

    Co do tych informacji o Spoti, to subuję tam YesWas aby podbić Wam staty, ale nigdy nie słuchałem, bo mam od tego Pocket Casts

    jakbym czytał własną odpowiedź :slight_smile:

    Przy okazji: nie do końca rozumiem takie definitywne ‘nie bo nie’ dla Spotify.
    Żebyśmy się dobrze zrozumieli:

    • nie podoba mi się idea exclusivow lecz zgadzam się z Wojtkiem, że w tym kierunku stety/niestety to pójdzie i poniekąd świadczy to o dojrzałości podcastu jako medium. Musimy zaakceptować reguły ekonomii i to, że gry, filmy, seriale, aplikacje nie są dostępne globalnie dla wszystkich i na każdym sprzęcie i w każdym serwisie. Teraz czas na podcasty.

    • nie jestem w stanie na ten moment zaakceptować Spotify jako narzędzia do słuchania podcastów,

    ale

    jeżeli popracują nad aplikacją i stworzą coś porównywalnego w użytkowaniu do Pocket Cast nie będę miał żadnych skrupułów, żeby z nich korzystać. Zawsze to jedna appka mniej. Oczywiście do tego raczej daleka droga i w ogóle nie wiadomo czy jest szansa na takie rozwiązanie, ale nie będę darł szat i zapierał się, że nigdy podcastów w Spotify.
    Sądzę, że problem jest mocno wyolbrzymiony, bo na ten moment exclusivy nadal dostępne będą za darmo. Może tak mówię gdyż kompletnie mnie temat nie dotyczy, bo Rogana nigdy nie słuchałem, ale dzięki temu mogę oceniać na chłodno :slight_smile:

    2 polubienia

    A ja napiszę, że wygodniej mi słuchać w apce Spoti niż Pocket Casts, bo za tą nie przepadam. Spoti jest kiepskie do podcastów, ale jak coś poprawią to znowu się pewnie przesiądę, bo z niej najczęściej w aucie korzystam.

    Zdania sobie trochę przeczą, ale może skumacie o co chodzi. :yum:

    1 polubienie

    W Spoti nie można dodać własnych RSS, więc After Dark i inne płatne feedy odpadają.

    1 polubienie

    Ja jednak preferuję coś w stylu płacisz=dostajesz dostęp do RSS, a słuchasz na czym chcesz. Jak nikt tego nie ogarnie grupowo to będę płacił za wybrane podcasty jak YWP dopóki będę mógł wybrać player. A jak nie to po prostu rzucę to w cholerę :smiley:
    Podcasty dla mnie są specyficzne, jakoś filmu na prędkości *2 nie widzę, audiobooki słucham na *1,5 bo powyżej tego, jak są fajnie zrobione to tracą swój urok, a podcasty… teraz na *2 zastanawiam się nad niektórymi czy jeszcze nie przyspieszyć, bo mam wrażenie, że prowadzący mówią strasznie powoli :smiley: I to jest feature który póki co #overcast robi najlepiej IMO.

    3 polubienia

    Ja wole słuchać na 1x, dłużej delektuje się każdym odcinkiem ywp xD

    Brak mi czasu, wczoraj udało mi się odsłuchać zaległe odcinki z marca na liście podcastów komputerowych jakie mam. Poza tym wszystkie pozostałe listy mają zaległości sięgające 2019.
    YWP jest jedynym podcastem który słucham na bieżąco.

    1 polubienie

    370 odtworzeń na google podcasts, czyli około połowa z tego to ja. Pozdrawiam i zabieram sie do dalszej roboty xD

    1 polubienie

    Oj tak. Z szacunkiem słuchane na 1x :heart:

    1 polubienie

    Zgadzam się w pełni z Twoimi argumentami co nie zmienia faktu, że jeżeli Spoti to ogarnie to nie będę miał jakichś wielkich sentymentów. Słuchanie w przyspieszeniu już mają (nie porównuję jakości), więc pewnie wiedzą czego ludzie oczekują.

    A propos słuchania w większej prędkości: jakoś nie mogę przekonać się do szybkości większych niż 1.5. Większość słucham na 1.2-1.3 ale sporo także na 1.0. Może dlatego, że słuchając podcastów nie oczekuję tylko bombardowania wiedzą i informacjami (tego przekleństwa dzisiejszych czasów), oczekuję także przyjemności słuchania.

    3 polubienia