#319 - Wiemy jaki jest najlepszy TANI telefon roku 2020 [TYLKO U NAS]

Originally published at: #319 – Wiemy jaki jest najlepszy TANI telefon roku 2020 [TYLKO U NAS] – YesWas | Podcast

Zostań naszym patronem, wesprzyj Yes Was Podcast i zyskaj bonusy w sklepie ThinkStore.pl!

To był Paweł i Wojtek z YesWas. Dostawaj powiadomienia o najnowszych odcinkach na: Twitterze, Facebooku lub dołącz do naszego forum albo grupy na Telegramie.

Identyfikacja wizualna: Antoni Kwiatkowski
Intro: Breakmaster Cylinder

Do usłyszenia za tydzień!

Podcast: Play in new window | Download (Duration: 1:01:20 — 70.5MB)

Subscribe: Apple Podcasts | Android | Google Podcasts | TuneIn | Spotify | RSS

5 polubień

Analiza aplikacji ProteGoSafe o której mowa w odcinku:

2 polubienia

co za odcinek haha zaczęło się od pro ajfonowskiego wstępu z magicznym światem Apple (?) i cudownym iPhone se (który jest okrojony z niektórych podzespołów i podobne zjada baterie i robi straszne zdjęcia nocne) a skończyło się politycznymi ucinkami (bo chyba taki był zamysł między innymi o hitlerze, ale może się mylę)
Ale do aplikacji to bardzo ładnie bo już się bałem że będzie żeby wszystko instalować i żeby nas śledzili i wszystko co chcą bo przecież walka z virusem.

Generalnie se2k20 w kategorii cena/jakość rządzi :hugs:

Patrząc na procesor można jak najbardziej :rofl:

Nie dałem rady słuchać o tej apce. Za dużo wirusa. :sweat:

1 polubienie

no wlasnie appka walczy z wirusem zeby bylo mniej :wink:

Bo ja wiem? Ile będziesz używał telefonu na andku dostając aktualizacje? Bo SE2k20 będzie pewnie aktualizowany przez 5 lat, może dłużej, ale licząc 5 lat daje to 400zł/rok kosztów.
Nie wiem czy są tańsze telefony tak licząc :smile:

Mój one plus trzy gdy wystartował miał androida chyba 6 a dostał podobno 10 więc też ma wsparcie one plus długo. Nie wiem jak inni.
I mało kto używa dziś telefonu 5 lat :slight_smile:

1 polubienie

https://oneplusupdates.com/device/oneplus-3
Oficjalnie to ma 2,5 roku wparcia i papa :smile:
Chyba, że ja coś źle rozumiem z tej tabelki.

Samo to, że masz OLED nie znaczy, że ten ekran jest lepszy. Co do baterii - tu sama pojemność nie decyduje, ale to na ile czasu wystarcza. Co do aparatu - nie mam pojęcia jaki jest w P30 więc się nie odniosę.

No cóż, ja jeszcze niedawno używałem IP6 - jeśli gościa mającego 38 lat uważasz za dziecko do fajnie :slight_smile: I jest masa ludzi, którzy nie muszą zmieniać telefonu co rok tylko zmieniają co 5-6 lat.

A no to jak masz kompleksy i musisz je leczyć telefonem, by mieć czym szpanować przez kolegami ze starbucksa to polecam kasę, którą byś wydał na telefon wydać na psychologa :smiley:

3 polubienia

PS coś czuję że cenzura znowu się uaktywni patrząc ponownie na naszą kulturalną dyskusje :slight_smile:

Ej, stary, twoje wywody można nazwać na wiele sposobów, ale moich kryteriów kulturalnej dyskusji nie spełniają, więc mam nadzieję, że moderatorzy się tym zajmą.
Proszę Cię, ile Ty masz lat? Wyluzuj.
Sugerowanie ludziom, że mają kompleksy, bo lubią rzeczy, za którymi ty nie przepadasz? Bycie edgy przestaje być fajne po dwudziestce. A już rozkmina na temat Starbucksa, serio? Czy to znowu 2010?

4 polubienia

Mam tę moc, że mogę powiedzieć, że plz dajcie spokój z takimi tekstami (oraz offtop poleciał). A jak chcecie się pokłócić to na DM.

Oczywiście, to jest nasze forum i stawiamy granice - kultury, offtopu, itp. itd. I już, to taka kwestia niedysksyjna, natomiast mogę przyznać, że w ciągu roku usunęliśmy mało postów i mało dyskusji. :slight_smile:

9 polubień

Piszesz mi żebym wyluzował? Proszę Cie. Czy ty wiesz co to jest żart? Nie w twoim guście ale to był żart!

1 polubienie

po prostu ludzie przyzwyczaili się, że żarty są śmieszne… pewnie stąd nieporozumienie :slight_smile:

10 polubień