#318 - Zniżka na influencera

Originally published at: #318 – Zniżka na influencera – YesWas | Podcast

Zostań naszym patronem, wesprzyj Yes Was Podcast i zyskaj bonusy w sklepie ThinkStore.pl!

To był Paweł i Wojtek z YesWas. Dostawaj powiadomienia o najnowszych odcinkach na: Twitterze, Facebooku lub dołącz do naszego forum albo grupy na Telegramie.

Identyfikacja wizualna: Antoni Kwiatkowski
Intro: Breakmaster Cylinder

Do usłyszenia za tydzień!

Podcast: Play in new window | Download (Duration: 1:02:48 — 72.2MB)

Subscribe: Apple Podcasts | Android | Google Podcasts | TuneIn | Spotify | RSS

4 polubienia

Proszę o komentarze

Stare chińskie przysłowie mówi :wink:
Ten, kto kroczy powoli, zajdzie daleko.

2 polubienia

Nie padło jedno bardzo ważne pytanie.
Czego Wojtek używa do układania swojej fryzury?
@6ghost9 żądam odpowiedzi! :smiley:

3 polubienia

Codziennie myję głowę (wiem, że nie wszyscy tak robią, ale ja myję). Po wyjściu z prysznica, wycieram łepetynę ręcznikiem, później suszę suszarką od razu układając wstępnie włosy do góry (przy krótszych to wystarczy, żeby się utrzymały prawie do końca dnia!).

Po suszarce odrobina lakieru (siła 4, taki mamy w domu po prostu :P).

That’s all!

7 polubień

Zazdro, mi całe życie same lecą do góry jak tylko wyschną xD
A nawet mokre zapierdzielają :v

Wait, what?

No, nie wszyscy codziennie myją włosy - szczególnie osoby, które mają długie. :wink:

2 polubienia

:scream::scream::scream:

1 polubienie

Mała errata, Afinity Photo nie zastępuje Lightroom, co najwyżej Photoshop :slight_smile:
Póki co, do LR nie ma sensownej alternatywy.

1 polubienie

Ja myje dwa razy dziennie w sumie. Rano i wieczorem. Bo tak samo biorę prysznic. Rano i wieczorem.

1 polubienie

Hyh… a to zdrowo tak niszczyć sobie skórę i włosy?

Tez gdzieś słyszałem, ze to nie do końca zdrowo, bo flora bakteryjna czy coś tam, ale nie wyobrażam sobie nie brać prysznica po bieganiu/siłowni rano i przed położeniem się do łóżka wieczorem. No nie ma opcji.

Nie wyobrażasz sobie, bo tak cię nauczono :smile:

Może. A może dlatego, że mam węch :wink:

2 polubienia

Pocisz się na głowie? Pod włosami?

Luminar 3. Aktualnie za darmo.

Idź pan w chuj.

1 polubienie

No właśnie tak. Autentycznie tak.

This. Nawet próbowałem kiedyś zrezygnować z jednego i nie dałem rady, psychicznie i fizycznie mnie to denerwowało.

2 polubienia

Zauwazylem ze ludzie roznie sie pocą. Ja np bardzo mało, a są tacy co wejdą 2 piętra i cali mokrzy. Znam nawet przypadek dziewczyny, która ma non stop mokre ręce i wciąż chodzi z chusteczkami. Więc generalizowanie chyba nie ma sensu.