#317 - Rozmowy wideo

Originally published at: #317 – Rozmowy wideo – YesWas | Podcast

Zostań naszym patronem i wesprzyj Yes Was Podcast! I zyskaj bonusy w sklepie ThinkStore.pl!

  • Google Suite,
  • Hey!
  • OnMail
  • Google Meet
  • Google Duo
  • Szkoła rodzenia online

To był Paweł i Wojtek z YesWas. Dostawaj powiadomienia o najnowszych odcinkach na: Twitterze, Facebooku lub dołącz do naszego forum albo grupy na Telegramie.

Identyfikacja wizualna: Antoni Kwiatkowski
Intro: Breakmaster Cylinder

Do usłyszenia za tydzień!

Podcast: Play in new window | Download (Duration: 59:39 — 68.6MB)

Subscribe: Apple Podcasts | Android | Google Podcasts | TuneIn | Spotify | RSS

1 polubienie

Uwaga, jak ktoś ma konferencjofobię to lepiej nie odpalać!

No to pierwszy raz żałuję, że zwykle was słucham przy śniadaniu. Bleh. Dziękuję Pan Orzech za szybkie zakończenie odcinka.

1 polubienie

Przepraszam bardzo, to wszystko wina Wojtka.

3 polubienia

Czy wiecie może jak działa zmiana progu na patreonie na wyższy? Bo nie wiem czy zje mi pieniądze za niższy próg, bo już miałam zapłacone i dodatkowo wciągnie na wyższy próg, czy tylko różnicę w cenie mogę dopłacić?

1 polubienie

Ja bym chyba zrezygnował i wziął w kolejnym miesiącu nowy próg.

Różnica w cenie AFAIK. Jak będzie inaczej to się odezwij i zrobię refund tak, żeby było dobrze

Wszedłem na wyższy próg i posłusznie melduje, że pobrało mi 3 dolce. Czyli wychodzi na to, że pobiera tylko brakującą ilość pieniędzy do 6 dolarów a nie tak jak się obawiałem, że pobierze nowe 6.

Czyli działa tak jak powinno :wink:

1 polubienie

Bardzo dobrze.

Do wszystkich wskakujących: będę się odzywać jakoś na początku przyszłego tygodnia z formularzem do podania adresu. Nie jestem pewien, że dla “drugiej partii” wyrobimy się do majówki, więc pewno po majówce będzie niespodzianka.

Proszę o potwierdzenie dyrektora ds. produkcji - @6ghost9

Tak, zdecydowanie po majówce kochani! :*

A, a jak ktoś bardzo NIE CHCE być na wyższym progu, no to może spokojnie zejść potem na niższy przed końcem miesiąca. Ważne, żebyście byli patronami za tydzień :stuck_out_tongue:

(Ale jak zostaniecie na wyższym progu to będzie super fajnie)

Takich rzeczy się nie mówi, nie kop pod sobą dołków :stuck_out_tongue:

1 polubienie

To ja się przyznam, że chyba pierwszy raz w historii mojego słuchania ywp przewinąłem 3/4 odcinka, bo już nie chcę słuchać któryś raz o mailu. Na szczęście odcinek uratował Wojtek opowieścią o szkole rodzenia.

1 polubienie

Ej, aż tak dużo o mailu nie było! Więcej było o wideorozmowach (ale już o mailu tyle nie będzie, bo nic ciekawego się w tej materii nie dzieje jak coś)

1 polubienie

BTW, aktualizacja do Google Duo - kolejna :slight_smile:

czy to w tym odcinku było o telegramie? bo pytanie mam a chciałem żeby było związane z odcinkiem hehe
już zostanę zaszufladkowany bo nie mam telegram jeszcze :slight_smile:
telegram i telegram X, czy to kompatybilne ze sobą, które lepsze?
Ale z tego co widzę to banują telegrama w wielu krajach, Apple też coś go nie lubi, bo za bardzo prywatny chyba. Jeszcze wam go zablokują całkiem.

Jakby tak miało być to signal nigdy by się do app store nie dostał :blush:

Mnie fascynuje skąd takie info?

1 polubienie

Z tego co wiem, to przestali wspierac Telegram X, a przynajmniej na iOS

1 polubienie

to takie moje przemyślenia były z tym Apple hehe ale Apple na prywatnych info użytkowników aż tak chyba jak google nie zależy
a z tym telegram to właśnie z powodu ich prywatności był pamiętam zbanowany w Rosji i blokowany był też w jakichś stanach w Indiach.

Z telegramem to nie wiadomo do końca jak to wygląda to szyfrowanie. Signal jest bezpieczniejszy na pewno.

1 polubienie