#316 - 2 guys 1 podcast

Ale z tego co się orientuję to nie możesz ich dowolnie dodatkowo dopełnić. Np. odkładasz dopełnienia do dyszek, ale pod koniec miesiąca jeśli chcesz wrzucić jeszcze 300PLN ponad program to nie możesz.

Jak najbardziej możesz i możesz mieć wiele celów.

1 polubienie

O ziom. o.o

Kiedyś mi na infolinii pracowniczka powiedziała, że takie indywidualne dobijanie nie jest możliwe. :joy:

1 polubienie

Świetne nagranie Dominika, masz bardzo przyjemny dla ucha głos, potrafisz się ładnie wysłowić, jeśli to Twoje pierwsze takie nagranie to naprawdę ogromny szacunek. A co do poruszonego problemu to miałem z tym do czynienia, mianowicie moja żona przez całego tego wirusa była już na skraju załamania nerwowego, tak ją cała sytuacja przytłoczyła. Brak kontaktu z ludźmi, koszmarne doniesienia z całego świata i brak perspektyw na poprawę sytuacji to było dla niej coś tak ciężkiego do zniesienia, że w pewnym momencie przestała sobie z tym radzić. Mnóstwo rozmów musieliśmy przeprowadzić, żeby się jakoś ogarnęła, więc potrafię sobie z grubsza wyobrazić co dzieje się w głowie kogoś, kto musi sobie z tym radzić sam i nie zazdroszczę. Gratuluję odwagi Dominika, wszystko będzie dobrze, trzeba tylko jeszcze trochę czasu, trzymaj się tam w tej Szkocji :grinning:

7 polubień

nie zebym hejtowal ale te vaulty to takie samooszukiwanie? no bo co za roznica czy kupisz cos od razu po wyplacie, z limitu kk, czy jak ci sie uzbiera?

2 polubienia

Można nazwać celowe oszczędzanie samooszukiwaniem, ale jeśli mechanizm działa i pomaga sprawić, że ktoś nie rozrzuca hajsu na jeszcze większe głupoty, niż to, na co zbiera, to dlaczego go nie używać?

5 polubień

Całe moje życie to samooszukiwanie się w jakimś aspekcie

5 polubień

Jest to kasa, której nie widzisz, jak Ci schodzi. A jednak jakaś zostaje. Może to i samooszukiwanie, ale za to idzie z tego to mnie klawiatura do iPada pro :smile:. A budżet nie ucierpiał :wink:.

1 polubienie

budzet nie ucierpial :smiley: to jest wlasnie samooszukiwanie. W budzece przeciez nic nie przybylo

1 polubienie

a skąd taka informacja że antyszczepionkowcy (cokolwiek to znaczy) zniknęli? wcale nie zniknęli, dalej działają, poprostu media o nich nie mówią bo teraz mamy cyrk z koronawirusem. Teraz to można odnieść wrażenie że nie ma innych chorób na świecie i już ludzie umierają tylko z tego powodu.

W Bolandii umierają tylko na “choroby współistniejące” :wink:

nie widzę w tym problemu jeśli to jest prawda, bo jest różnica między “śmierć przez koronawirusa” a “śmierć z koronawirusem” niestety niejednokrotnie w takich Włoszech wrzucano do statystyk ludzi którzy zmarli właśnie na choroby współistniejące nie mające nic wspólnego z koronawirusem.

A mbank? A ING?