#315 - Śledzik 2.0?

Originally published at: #315 – Śledzik 2.0? – YesWas | Podcast

Zostań naszym patronem i wesprzyj Yes Was Podcast! I zyskaj bonusy w sklepie ThinkStore.pl!

  • Paweł ma nowy telewizor Samsung UE65RU8002,
  • Śledzik 2.0?

To był Paweł i Wojtek z YesWas. Dostawaj powiadomienia o najnowszych odcinkach na: Twitterze, Facebooku lub dołącz do naszego forum albo grupy na Telegramie.

Identyfikacja wizualna: Antoni Kwiatkowski
Intro: Breakmaster Cylinder

Do usłyszenia za tydzień!

Podcast: Play in new window | Download (Duration: 1:01:56 — 57.1MB)

Subscribe: Apple Podcasts | Android | Google Podcasts | TuneIn | Spotify | RSS

5 polubień

Gościnnie: @msylwestrzak

5 polubień

Mi się zapaliła lampka po tym jak pytałeś o model telewizora jakiś czas temu i szukałeś go na polskich stronach a nie brytyjskich.
Po jaki grzyb byłby tobie potrzebny ogromny telewizor w wynajmowanej kawalerce i przy twoim trybie życia :slight_smile:
W każdym razie odcinek spoko, pozdrawiam !

9 polubień

Jeden z najlepszych odcinków jakie pamietam. Chciałbym, żeby było takich dużo więcej.

11 polubień

Kiedy Paweł powiedział, że wrócą do Polski tylko jeśli będzie na nich czekać coś fajnego to zacząłem się śmiać. Bo czekała na nich kwarantanna. Ale co kto lubi. :smiley:

9 polubień

Gry komputerowe i niewychodzenie z domu <3

(Nie no, mówiłem o pracy :D)

2 polubienia

@6ghost9
Co do rekrutacyjnych zadań domowych. Ostatnio szukałem pracy jako programista. Wysyłałem dużo CV, zadań dostałem chyba z 10 większość takich samych do ogarnięcia w max 2h. Z czego akurat oferty nie dostałem z żadnej z tych firm. Więc uważam to za trochę zmarnowany czas, a nie zapracowane.

Jak dla mnie najlepszą rekrutacją była taka gdzie spotkaliśmy się twarzą w twarz. Dostałem laptopa z kodem średniej jakości i powiedzieli żebym nad nim popracował/zrobił refactor dodatkowo obserwując jak pracuję i myślę. Według mnie to lepsza opcja. + zakończyła się ofertą :smiley:

3 polubienia

To już szczegóły bo nadal bym zaliczył Twoją rekrutację do takich gdzie było „zadanie” do wykonania. Podczas nagrywania pewnie niepotrzebnie zawęziłem do „zadań domowych”. :smiley: Ale właśnie chodziło mi o wykonanie czegoś co jest próbką tego nad czym będziesz pracować VS gadka szmatka i zobaczmy jaka jest energia między nami. :wink:

2 polubienia