#312 - #SiedźNaDupie

Originally published at: #312 – #SiedźNaDupie – YesWas | Podcast

Zostań naszym patronem i wesprzyj Yes Was Podcast! I zyskaj bonusy w sklepie ThinkStore.pl!

To był Paweł i Wojtek z YesWas. Dostawaj powiadomienia o najnowszych odcinkach na: Twitterze, Facebooku lub dołącz do naszego forum albo grupy na Telegramie.

Identyfikacja wizualna: Antoni Kwiatkowski
Intro: Breakmaster Cylinder

Do usłyszenia za tydzień!

Podcast: Play in new window | Download (Duration: 1:01:20 — 56.7MB)

Subscribe: Apple Podcasts | Android | Google Podcasts | TuneIn | Spotify | RSS

4 polubienia

Brawo Panowie! Kolejnych 6 lat! :tada:

3 polubienia

Ważna rzecz dotycząca gamepassa Microsoftu, gry należące do studiów Microsoftu są dostępne dla płacących za gamepass na premierę. A na kupił tony firm w ostatnich latach. Dla mnie to jest straszny selling point.

EDIT no dobra, jednak o tym też Paweł powiedział. A mówią ludzie, nie komentuj przed końcem odcinka :wink:

1 polubienie

Jubilat, ten który obchodzi urodziny. Solenizant = imieniny :+1::grin:

1 polubienie

1 polubienie

Możemy być Wąsaczami, dla ułatwienia

1 polubienie

Kto słuchał, ten wie.

Zwracam honor :smiling_face:

Odnośnie game passa, to chyba cały czas działa sposób z kilka razy niższą ceną, niż wspomniana w podcaście (przez max 3 lata, o ile płaci się z góry)? Kupuje się wtedy xbox live gold + 1 miesiąc ultimate, co konwertuje cały okres właśnie na ultimate.

O to mi chodzi: https://www.pcworld.com/article/3404524/get-3-years-xbox-game-pass-ultimate-tip.html
~ $5 miesięcznie. Słuchając podcastów, mam wrażenie, że wszyscy tylko tak kupują game passa.

3 polubienia

Wow. Świetny tip. Tym bardziej Xbox ma więcej sensu.

W ogóle @6ghost9 ja nie wiem, czy dobrze z kontekstu to zrozumiałem, ale mam nadzieję, że wiesz że prawdziwy Series X nie będzie składany magnesami? XD One były tylko tutaj przyklejone na kropelkę, żeby ładnie i szybko zaprezentować jak wygląda chłodzenie itd itd. Z tego samego powodu nie ma żadnych kabli

2 polubienia

To mogłem faktycznie źle zrozumieć! Dzięki za wyjaśnienie! (brak kabli też mi chodził po głowie, ale jakoś założyłem, że może wszystko tak wykminili, żeby było na styki). Ale to chyba byłby bardzo zły pomysł… :smiley:

Prezentacji jeszcze nie widziałem, ale we wszystkich podcastach mówią, że nowy X trzyma się na magnesach, więc chyba prawie wszyscy tak zrozumieli.

No nie no, to nie ma prawa działać w ten sposób :smiley:

2 polubienia