#311 - Paweł Mostowiak

Originally published at: #311 – Paweł Mostowiak – YesWas | Podcast

Zostań naszym patronem i wesprzyj Yes Was Podcast! I zyskaj bonusy w sklepie ThinkStore.pl!

To był Paweł i Wojtek z YesWas. Dostawaj powiadomienia o najnowszych odcinkach na: Twitterze, Facebooku lub dołącz do naszego forum albo grupy na Telegramie.

Identyfikacja wizualna: Antoni Kwiatkowski
Intro: Breakmaster Cylinder

Do usłyszenia za tydzień!

Podcast: Play in new window | Download (Duration: 1:02:41 — 58.1MB)

Subscribe: Apple Podcasts | Android | Google Podcasts | TuneIn | Spotify | RSS

2 polubienia

@pawelorzech spróbuj udostępnić podcast bezpośrednio z PocketCasts do Todoist. Zrobi taska z nazwą podcastu będąca linkiem do strony. Korzystam z tego podobnie jak Ty - nadmiar podcastów trzymam w Todoist.

1 polubienie

Orzech ja nie trackuje, wiec się nie znam, ale ogólna relayowo-cortexowa konkluzja jest taka, ze Timery jest lepsze od toggle. W sensie timery to aplikacja do toggl, ale nie od toggl.
Może bedziesz chciał sprawdzić.

https://timeryapp.com/

O, to jeszcze szybciej niż ja robiłem. Dziękuję za tipa!

1 polubienie

Wiem, znam, mam! Aczkolwiek ostatecznie przeglądarka jest najmniej denerwująca.

Mały komentarz do tematu z żelami. Uważam, że człowiek stojący w Tesco przy żelach i reglamentujący ten towar to bardzo spoko pomysł. Ponieważ w Polsce takich praktyk nie ma, ta umysłowa spierdolina (byznesmeni) kupuje całe kartony za 4zł a sprzedaje na Allegro za 25, 30, 40zł za buteleczkę 50ml. Wcale bym się nie zdziwił gdyby jeszcze rozcieńczali te żele w domu.

3 polubienia

nie mowie ze to niemozliwe, ale czy zlapales kogos za reke? Bo moim zdaniem nikt nie wykupuje z normalnych sklepow, tylko po prostu zamawia w hurtowni i naklada duza marze.

Tak, dziś rano Pani w Lidlu kupowała karton i kilka sztuk luzem. Nikt przy kasie jej nie powstrzymał. Kiedy zwróciłem jej uwagę, że nie jest jedyną osobą, która potrzebuje tych płynów powiedziała “pilnuj kurwa swojego nosa”. Zobacz na allegro - bardzo dużo jest płynów marki Cien (Lidlowej właśnie). To na pewno nie są zapasy hurtowe.

3 polubienia

Chcę tylko powiedzieć, że po… czterech miesiącach płacenia za miesiąć, potem rezygnowania, żeby znowu zasubować jak się skończy i tak znowu, i znowu… Wziąłem w końcu na rok. Nie oszukuję się. Jak mam zrobić tracking z telefonu, to jest to doskonała opcja. Po prostu najlepsza. Pozdrawiam cieplutko fellow cortexianów.

1 polubienie