#307 - Cringefest

Originally published at: #307 – Cringefest – YesWas | Podcast

Zostań naszym patronem i wesprzyj Yes Was Podcast!

To był Paweł i Wojtek z YesWas. Dostawaj powiadomienia o najnowszych odcinkach na: Twitterze, Facebooku lub dołącz do naszego forum albo grupy na Telegramie.

Identyfikacja wizualna: Antoni Kwiatkowski
Intro: Breakmaster Cylinder

Do usłyszenia za tydzień!

Podcast: Play in new window | Download (Duration: 1:00:07 — 55.9MB)

Subscribe: Apple Podcasts | Android | Google Podcasts | TuneIn | Spotify | RSS

5 polubień

Czuję dobrze ten odcinek

2 polubienia

W temacie kluczyka smartfonowego to jestem na bieżąco, bo coś takiego nie jest żadna nowością dla użytkowników Androidów.
Jak kupowałem ostatnie auto, to konfigurowalem je na polskiej stronie, bo każdy US konfigurator ssie i wszystko oferuje w często nieopisanych pakietach.
I właśnie zobaczyłem, ze było cos takiego,

co jest teoretycznie nieoferowane u nas. Ale miałem takie przeczucie, ze na iPhone’ach to tez się pojawi po tym, jak Apple zaczęło uwalniać trochę NFC z tymi paszportami w UK, wiec uparłem się, ze chce. Trzy tygodnie było to ustalane miedzy moim dealerem, a Ingolstadt, czy w ogóle można to w US spec zamówić.
Można. I, przynajmniej na dziś, Audi twierdzi, ze ziphonizowanie tego będzie możliwe do zrobienia software’owo w ASO jeszcze w tym roku.
Pożyjemy, zobaczymy. Musza to jeszcze zaimplementować w aplikacji na iOS, a to może trochę zająć.
I nie tylko Audi to ma. Mercedes na pewno tez, BMW chyba tez.
I dzielenie się kluczami na Androidzie tez jest dostępne.
Dobrze, że Apple się w końcu ogarnęło.

2 polubienia

@6ghost9, a rss do tego podcastu pana Rosiaka to byś mógł podrzucić? Bo Overcast jeszcze nie znajduje.

1 polubienie

Czasami nie nadążam

1 polubienie

Mówiłem w podcaście, że to jeszcze potrwa, akceptacja w iTunes to teraz tydzień, nawet może i dwa… :slight_smile:

2 polubienia

Proste: mam jedno i drugie. Jak słucham i telefon jest w kieszeni/gdzieś leży to Overcast.
Jak muszę coś jeszcze na telefonie robić i podcast ma być tłem, to Castro.
Jak tylko Overcast się naprawi, to Castro out.

1 polubienie

Aaaa, ok. Myślałem, ze tylko nie indeksuje. My bad.
Swoją droga to chyba do tego, żeby dać xmla akceptacja w iTunes nie jest potrzebna. Chyba, że to jakieś anchorowe specjalne technologie :wink:

1 polubienie

Co do takich gier to jest polska opcja „Słowotok” też polecam :wink: ‎Aplikacja Słowotok w App Store

Swoją drogą ciekawa sprawa z Raportem o stanie świata. W wielu kontraktach z dziennikarzami stacje zastrzegają sobie prawa majątkowe do audycji oraz zobowiązują ich twórców do niewykonywania osobistych praw autorskich.

Mam nadzieję jednak, że raport zmieni się w podcast/audycję w innym miejscu, bo to jedna z lepszych pozycji na rynku na równi z Pismem.

2 polubienia

Raportu slucham od dawna. Poczatkowo bardzo wielu “podcastow” sluchalem z PR, ale upolitycznienie tych audycji spowodowalo, ze sukcesywnie je usuwalem, zostal tylko Raport (choc i tak czasem przeginali - bo tam byli rozni prowadzacy). Wyglada na to ze ostatni rodzynek pojdzie do kosza i finalnie z PR nie bede sluchal nic. Troche szkoda, bo kiedys to byl synonim jakosci. Zarowno dziennikarstwo jak i produkcja na najwyzszym poziomie.

Edit: mozna prosic o link do RSS tego epizodu, bo jest tylko link do Spotify

1 polubienie

O dokładnie link by się przydał żeby do pocketcast ktoś dodał

Ja podpytam odnośnie tych głośników. Z odcinka wynika że warto, ale po głębszym rekonesansie opinie podobno są podzielone. Jak wyglądają te głośniki w porównaniu z JBL? Dźwięk nie jest dla mnie największym priorytetem. Interesują mnie bardziej funkcje samej aplikacji - zdalne włączanie, party mode itp… Jak z poprawnością działania tych funkcji jak i samej aplikacji. Jest możliwość zrobienia namiastki multiroom w mieszkaniu?

Przepraszam Pana Dyrektora @pawelorzech, czy na forum będzie może teraz ranga “Laureat Nagrody Najki”?

10 polubień

Ale jesteście koledzy

9 polubień

Koledzy przez duże CH :joy:

5 polubień

Tak jeszcze apropo Raportu, to jest podcast “Dział zagraniczny”, który może go zastąpić - słuchałem kilka odcinków i jest ok, tzn nie zieje polityką, ale prezentuje raczej w miare obiektywne opinie

3 polubienia

Jakby co, to ten podcast jest już live.

2 polubienia

O proszę! To mi Anchor jeszcze nie dał znać, że już jest live! Ale to dobra wiadomość, bo na iTunesa czekaliśmy najdłużej… Chyba dorzucenie drugiego odcinka pomogło… :wink:

2 polubienia