#294 - Pot gitarzysty

Originally published at: #294 – Pot gitarzysty – YesWas | Podcast

Zostań naszym patronem i wesprzyj Yes Was Podcast!

To był Paweł i Wojtek z YesWas. Dostawaj powiadomienia o najnowszych odcinkach na: Twitterze, Facebooku lub dołącz do naszego forum albo grupy na Discordzie, Telegramie lub Reddicie.

Identyfikacja wizualna: Antoni Kwiatkowski
Intro: Breakmaster Cylinder

Do usłyszenia za tydzień!

Podcast: Play in new window | Download (Duration: 1:06:25 — 55.4MB)

Subscribe: Apple Podcasts | Android | Google Podcasts | TuneIn | Spotify | RSS

3 polubienia

Muszę przyznać, że nie przepadam (tak jak jeden z prowadzących) za słuchawkami dousznymi ale testowałem przez chwilę KZ ZST i byłem zachwycony. Świetny dźwięk i przede wszystkim wygodnie w uchu siedziały. Zresztą nie tylko KZ robią fajne słuchawki, polecam poszukać wśród oferty Superlux.

1 polubienie

Te słuchawki mogą zmienić moje zdanie o słuchawkach dokanałowych. Stay tuned. Pun intended.

Dla mnie były tylko wyjątkiem potwierdzającym regułę. No i po dwóch dniach poszły na prezent dla brata. Było to na Święta dwa lata temu i dalej są używane.

1 polubienie

istnieją jakieś modele KZT wodoodporne lub do pływania?

Dobre pytanie - niestety nie znam odpowiedzi, ale może mamy tutaj jakiegoś słuchawkowego świra który odpowie.

Ja z dwoma informacjami uzupełniającymi :slight_smile::

  1. Silica to nie silikon tylko… krzem :nerd_face: Dokładnie to dwutlenek krzemu.
  2. Zwroty do 31 stycznia 2020: To coroczna akcja amazonu, zaczynająca się od listopada, trwająca do świąt - zamiast zwykłych 30 dni na zwrot, zwroty są akceptowane do 31 stycznia. Chodzi o możliwość odesłania nietrafionych prezentów po świętach :+1:
4 polubienia

Jeżeli chodzi o bramki w supermarkecie, to wbrew temu co sugerował @6ghost9 że ten dźwięk jest wywoływane przez wyciszenie tła, to moje słuchawki Redmi Airdots też taki dźwięk wydają i myślę, że to jest kwestia tego, że bramki wytwarzają pole elektromagnetyczne i następuje jakaś interferencja z magnesami w słuchawkach z powodu słabego ekranowania.

5 polubień

Dźwięk przy przechodzeniu przez bramki słyszę też na słuchawkach z kablem.

Potwierdzam, to nie musi być ANC. Mam to samo na airpodsach pierwszej generacji. Ale póki co trafia mi się to tylko na wejściu do carrefoura

@pawelorzech powiem Ci, że wyszło niechcący, ale czym dłużej się zastanawiam to coraz bardziej utwierdzam się w przekonaniu, że 11 bez pro to świetny wybór. Zdecydowanie lepszy niż pro, przynajmniej dla mnie. Miał to być telefon wybrany z myślą o żonie, ale myślę, że lepiej nie mogłem zrobić. Jest wypas aparat, szybkość itd i jest to iPhone. OLEDa mi przez chwile nie brakowało, tak samo jak większej rozdzielczości czy teleobiektywu.

2 polubienia

@pawelorzech kup Pixela na BF jak będzie promka. Jak Ci nie podejdzie to odkupię i grosza nie stracisz!

2 polubienia