#291 - A gile

Originally published at: https://yeswas.pl/ywp/291-a-gile/

To był Paweł i Wojtek z YesWas. Dostawaj powiadomienia o najnowszych odcinkach na: Twitterze, Facebooku lub dołącz do naszego forum albo grupy na Discordzie, Telegramie lub Reddicie.

Zostań naszym patronem i wesprzyj Yes Was Podcast!

Do usłyszenia za tydzień!

http://media.blubrry.com/yeswaspodcast/p/pnut.pl/podcast/YesWasPodcast-odcinek_291.m4a

Podcast: Play in new window | Download (Duration: 1:03:30 — 52.9MB)

Subscribe: Apple Podcasts | Android | Google Podcasts | TuneIn | Spotify | RSS

7 polubień

Albo nie usłyszałem, albo nie mówiliście, ale tak się zastanawiam. Czemu Patreon a nie Patronite?

Mówimy w odcinku After Dark 1 z tego co pamiętam, ale już odpowiem tutaj:

  1. Patreon daje nam więcej możliwości np. feed RSS jest dla patronów automatyczny - nie musimy nic robić. Płacisz = masz dostęp. Nie płacisz = Patreon sam wygasza Twój feed. To jest super wygodne.
  2. Mają integrację z naszym forum, więc rangi też dają się automatycznie i nie musimy tym zarządzać w żaden sposób.
  3. Mają świetną aplikację, która nam pozwala skupić się na tworzeniu dodatkowych treści, którymi możemy się podzielić i nie musimy się zastanawiać JAK to wrzucić. Możemy wrzucić bardzo łatwo wszystko z telefonu, bo opcji tam jest od groma.

W skrócie - jest więcej narzędzi, z których korzystamy i które pozwalają nam zająć się robieniem rzeczy, a nie zastanawianiem się jak to wrzucić i jak dać komuś dostęp do nowych odcinków albo okładek albo czegokolwiek.

2 polubienia

Miód. Idę myśleć, jak wytłumaczyć żonie regularnie ubywające z konta trzy dolki :smiley:

1 polubienie

Najlepsze jest to, że tych trzech dolarów można serio nie zauważać, bo to są naprawdę niewielkie pieniądze w skali miesiąca. Dla nas oczywiście to jest sporo, bo osób po 3 dolary już mamy trochę. Ale generalnie 14zł miesięcznie to się czasami gubi i nie ma dramatu. Dlatego takie fajne są te progi.

elo,
A jest inna opcja niż ten patreon? Nie chce tam zakładać konta, dodatkowo po wybraniu PL naliczany jest VAT i jest prawie 4 dolany, a jednak chciałbym wesprzeć, co robiłem na patronite też.

Wysyłanie na Revolucie? Albo bezpośrednio do Was na Paypal?

1 polubienie

Niestety, żeby to wszystko było automatycznie to można zrobić to tylko przez Patreon. Możesz wybrać inny kraj, np. USA tak jak ktoś tutaj doradzał:

no dobra - poszło ;/

1 polubienie