#289.5 - Zjedz łyżkę cymanonu

Originally published at: #289.5 – Zjedz łyżkę cymanonu – YesWas | Podcast

To jest dodatkowy odcinek. Nasza połówka. After Dark, dodatkowy odcinek, w którym rozmawiamy o tym dlaczego After Dark, jak to będzie wyglądało, kiedy w ogóle zaczęliśmy i co się będzie teraz działo… Jeśli chcesz ich więcej i chcesz nas wesprzeć:

Zostań naszym patronem i wesprzyj Yes Was Podcast!

Podcast: Play in new window | Download (Duration: 28:03 — 23.2MB)

Subscribe: Apple Podcasts | Android | Google Podcasts | TuneIn | Spotify | RSS

2 polubienia

#protip co do Patreona, to polecam się VPNowac (być może sam adres hamerykański wystarczy, ale nie sprawdzałem) za ocean, na przykład do NY, oszczędzamy wtedy na podatku.

4 polubienia

Przy rejestracji konta, czy klikaniu w płacenie?
Jeśli jestem już zarejestrowany i zapatronowałem YWP, to już za późno na cebulę?

Przy klikaniu w płacenie. Ja zapłaciłem podatek przy pierwszym tierze, ale jak zmieniałem na drugi, to już z podsmażoną cebulką :smiley:

3 polubienia

Super. Skorzystam z rady i na następny miesiąc zastosuję :wink:

1 polubienie

9 osób wspiera. Nie mam słów. Wielkie dzięki :smiley:

2 polubienia

Aha. Jeśli ktoś coś zrobił nie tak i zrobił błąd i nie chciał tyle wydać - https://support.patreon.com/hc/en-us/articles/205032045

Halo Support, halo support… rejestrowałem się z innego maila i jak niby mam powiązać konta? Miało być łatwo i co? I kłamstwo @pawelorzech już na początku! :smiley:

Miałem to samo, ale zmieniłem na te same i po kilku minutach ranga się zmieniła :relieved:

Zmień maila albo tu, albo tu. Musza być te same i będzie działać!

Mimo tych samych maili nie chce mi przyznać rangi : (

Już masz. Bot robi to co pare godzin, tj. sprawdza rangi.

1 polubienie

Oraz - ponad 100 dolarów?!

Wtf

Ok, ale teraz mi ukryło pod Patronem ikonkę moderatora xD

31 PATRONS → $130 PER MONTH

gratulacje Panowie! Czapki i wąsy z głów!

1 polubienie

Już 32–>$132 :open_mouth:

1 polubienie

No… wreszcie jest na co wydać hajs! Z wielką przyjemnością opodatkowałem się na Waszą rzecz.

1 polubienie

To jest szalone. Ale to też serio nam trochę rzeczy ułatwi. No i hej - wydać na głupoty można teraz po 75 dolarów na osobę! Ja za to mogę kupić np. małą trampolinę dla psa. Nie wiem po co, ale teraz mnie finanse jeszcze bardziej nie ograniczają!

1 polubienie

No i szkoda, że dopiero teraz to przeczytałem. Nadrobię to przed kolejnym obciążeniu. Dzięki!

Same Here