#287 - Jak kraść to miliony

Originally published at: #287 – Jak kraść to miliony – YesWas | Podcast

Dziękujemy za przesłuchanie tego odcinka. Yes Was Podcast powstaje dzięki waszemu wsparciu. Dostawaj powiadomienia o najnowszych odcinkach na: Twitterze, Facebooku lub dołącz do naszego forum albo grupy na Discordzie, Telegramie lub Reddicie. Możesz też napisać do nas maila:

Do usłyszenia za tydzień!

Podcast: Play in new window | Download (Duration: 59:27 — 49.6MB)

Subscribe: Apple Podcasts | Android | Google Podcasts | TuneIn | Spotify | RSS

3 polubienia

Ten odcinek ma piękny cliffhanger na końcu.

Jak widzę, ze coś jest naprawdę dużego, to wrzucam czasem na Twittera. - UNFOLLOW.

Z tymi książkami to lipa. Ja też nie rozumiem kto to sobie tak wymyślił i czemu.
Możesz wyłączyć iBooks w iCloudzie i pobrać książki jeszcze raz, wtedy zostaną offline, ale stracisz synchronizację przeczytania miedzy urządzeniami :frowning:

1 polubienie

Nie działa przewracanie telefonu
~ 2019 @pawelorzech

1 polubienie

To jest nowy patent Appla, żeby nie tłuc telefonów.

2 polubienia

Kolega prosi o link do tego torrentowego bota na telegramie :face_with_monocle:

2 polubienia

Do plików mniejszych, niż 3GB bardziej polecam http://seedr.cc. Download z ich serwera jest trochę wolniejszy, ale mniej pieprzenia się.

1 polubienie

Kolega dziękuję :wink:

2 polubienia

Wojtek wspominał, że zakopali aktualizacje aplikacji. Po dłuższym naciśnięciu ikonki AppStore na Home screen jest do nich teraz bezpośredni dostęp.

3 polubienia

Sorry nie miałem czasu słuchać YWP i nadrabiam. Dobry odcinek. @pawelorzech ogarnąłeś te książki?
To funkcja ‚Offload unused apps’ je kasuje.

Mam to wyłączone. :confused:

Nie wiem, czy ktoś jeszcze korzysta z tego bota na telegramie (@parufkiztufki, @pawelorzech), ale jak się wysharuje pierwszą wiadomość, którą bot wypluwa po dodaniu torrenta (tę, która się zaczyna od :information_source:) do tego skrótu, to się obchodzi reklamy.

Nadal jestem Polakiem. Okradam kogoś, kto pomaga mi okradać kogoś innego.

https://www.icloud.com/shortcuts/47f80a7a37b447e68b1a87944bf80a41

2 polubienia