#286 - Ten jeden raz

Originally published at: #286 – Ten jeden raz – YesWas | Podcast

Odcinek wyjątkowy – bo już w nowych barwach. Oprócz nowego logotypu i okładki podcastu – nowe logo znajdziecie także na naszej stronie i forum. Aha. Strona też wygląda inaczej. #zmiany!

Dziękujemy za przesłuchanie tego odcinka. Yes Was Podcast powstaje dzięki waszemu wsparciu. Dostawaj powiadomienia o najnowszych odcinkach na: Twitterze, Facebooku lub dołącz do naszego forum albo grupy na Discordzie, Telegramie lub Reddicie. Możesz też napisać do nas maila:

Do usłyszenia za tydzień!

Podcast: Play in new window | Download (Duration: 1:07:41 — 56.3MB)

Subscribe: Apple Podcasts | Android | Google Podcasts | TuneIn | Spotify | RSS

4 polubienia

W odcinku jest odpowiedź na to, CZY coś kupiłem, co przyjdzie w piątek. Proszę bez spoilerów.

3 polubienia

BTW. Parę osób miało szansę zobaczyć snikpik nowej strony. Ona nie jest jeszcze gotowa. Niedługo już będzie, to kwestia pewno tygodnia. Może dwóch. Robię to swoimi ręcyma, stąd taki czas. Natomiast na stronie JUŻ TERAZ korzystamy z naszego nowego fontu. Wygląda dobrze.

5 polubień

Nie wiem, po co robić takie tajemnice.
Jak kogoś bardzo ciekawi, czy i co Orzech kupił, to bardzo proszę.

9 polubień

Doskonale wiedziałem co tam jest. Ale i tak musiałem kliknąć.

2 polubienia

Bardzo szanuję takie poświęcenie.

Sama przyjemność. Uwielbiam <3

3 polubienia

Nigdy mnie nie zawiedzie… Nigdy mnie nie zostawi samego. Ten link.

5 polubień

W koncu jakas alternatywa dla MyFitnessPal.

Ja do zapisywania kalorii polecam też Fitatu. Dużo produktów i łatwe w obsłudze :slight_smile:

Probowalem, ale UI nie przypadl mi do gustu :frowning:

1 polubienie

@pawelorzech coś masz chyba z FaceID. U mnie ciut większe słońce niż we Włoszech i zero problemu. Najmniejszego. Słońce w zenicie, 48 st odczuwalna i dzida:)

2 polubienia

Panowie i Panie - używam YAZIO już drugi dzień i kurde, woooow!!!

Nawet w wersji FREE ta aplikacja ma wszystko to, czego w obecnej chwili potrzebuję. Polecam każdemu. Osobiście jak wytrzymam 2 miesiące z uzupełnianiem jedzenia to wpada wersja Pro.

1 polubienie

Wszystko co ma myfitnesspal, jak choćby integracja ze smart wagą i fitbitem, jest w Yazio płatne? Chyba jednak zostanę przy mfp