#285 - Dojrzewanie identyfikacji

Originally published at: #285 – Dojrzewanie identyfikacji – YesWas | Podcast

  • Rozmawiamy z Antkiem na temat naszego nowego logotypu i zmian, które ogłosiliśmy na kongregacji!

Antka możecie znaleźć na Instagramie i na Behance. On robi magię.

Dziękujemy za przesłuchanie tego odcinka. Yes Was Podcast powstaje dzięki waszemu wsparciu. Dostawaj powiadomienia o najnowszych odcinkach na: Twitterze, Facebooku lub dołącz do naszego forum albo grupy na Discordzie, Telegramie lub Reddicie. Możesz też napisać do nas maila:

Do usłyszenia za tydzień!

Podcast: Play in new window | Download (Duration: 1:08:54 — 57.6MB)

Subscribe: Apple Podcasts | Android | Google Podcasts | TuneIn | Spotify | RSS

3 polubienia

No to ściągam i będzie jutro do pracy :slight_smile:

Odpowiem tylko na jedno pytanie teraz: nowa identyfikacja będzie. Niedługo. Jak tylko wrócę z urlopu to będzie widać coraz więcej zmian. Potrzeba na to trochę czasu, ale będzie. :slight_smile:

Przedsmakiem są naklejki na telegramie :smiley: Telegram: Add Sticker Set

2 polubienia

Odsłuchane :clap:t2:
Odcinek to czyste złoto :+1:t3:
Zajefajnie jest widzieć jak stworzyliście markę, z którą wielu z nas się identyfikuje :ok_hand:t3:
Jak mawiał mistrz Yoda…„Niech moc będzie z Wami“ :wink:
P.S. Stickersy to mega sztos :star_struck:

1 polubienie

To jaki w końcu font kupiliscie? Możliwe że przegapiłem ale chyba nie padło w odcinku

Basier.

http://atipofoundry.com/fonts/basier

BTW. Nowe logo już się pojawia tu i tam, jako logo na stronie, favicona, logo na forum…

logo

3 polubienia

Logo forum wygląda OP

Logo sztos :slight_smile:

Font grubas, normalnie nie jestem takich ale do wąsów pasuje.

Na forum jest nowe logo, nowe touch icon, nowa favicona… Zmienione też logo podcastu (ale będzie widoczne w ciągu 24h). Cała reszta - jak font, sociale etc. - już niedługo.

3 polubienia

Wszystko wygląda cudaśnie, tylko te kolory są zbyt intensywne jak dla mnie :disappointed: pewnie i tak się przyzwyczaję

4 polubienia

Elo @p_m ! no taka jest koncepcja kolorystyczna… główna. Ale myślę, że pojawi się też coś zdecydowanie bardziej stonowanego… bo więcej bd pewnie osób z podobnymi odczuciami

4 polubienia

Dla mnie się to podoba xD

Kolorystyka trochę Win 9x BSOD vibe, co uważam za zaletę.

Ja mam podobne odczucia - bardzo intensywny ten niebieski, przez co trochę “razi”. ale może to właśnie kwestia przyzwyczajenia. Chociaż favicona na forum prawie nie widać, kiedy karta jest aktywna:44

2 polubienia

Ja tez się zgłaszam :slight_smile:

Logo super, font super, ale zanim się do tych kolorów przyzwyczaję to tak to widze:

Obraz

4 polubienia

Zasadniczo to ja tak teraz mówię, ale po miesiącu zapewne nawet nie będę zwracać uwagi. Teraz jednak coś w kolorach czystego RGB przypomina mi czasy stron z Microsoft FrontPage 2003, a do tego chyba wolimy nie wracać xD Ten niebieski w logo akurat mnie tak nie razi (jeśli to niebieskie logo na białym tle, a nie na odwrót), ale przy naklejkach telegramowych już mam tak, że się muszę kilka sekund patrzeć zanim w ogóle rozczytam co tam jest tam napisane.

2 polubienia

Przestańcie brać trochę narkotyków i poczekajcie dwa dni to będzie lepiej. Ale będziemy eksperymentować z kolorami trochę. TROCHE.

7 polubień

Ja się właśnie czuje, jakbym zaczął je brać :smiley:

4 polubienia

Może jestem troszkę sadystą // ale dokładnie o to chodziło żeby wszystkich bolały oczy (mnie też bolą), żeby kojarzyło się ze starym internetem i panem z dopalaczami za orgiem (w takiej dzielni mieszkam), żeby rgb wypalało plamkę żółtą <3 Bo jak za pół roku zobaczycie gdzieś kontem oka te kolory to już bd wiedzieli czyje to i kto się tu czai :ok_hand:

No i w miejscach gdzie to służy identyfikacji kolory bd bardzo dzikie, ale tam gdzie priorytetem jest czytelność utrzymujemy miłe :eyes: kolorki

9 polubień

mnie kolory pasują. Inni się nie znają na designie i trendach :stuck_out_tongue: pfffff :smiley:

Zastanawia mnie tylko ta kreseczka między YesWas | Podcast… Generalnie taki podzielnik stosuje się pomiędzy dwoma logotypami jak się je zestawia obok siebie, choć oczywiście są wyjątki

3 polubienia