#281 - Idealna Szlafmyca

Patelni powinno się dać wystygnąć, inaczej, o ile to nie cast iron, zacznie się wyginać.

3 polubienia

Dlatego najpierw myjesz gar, a potem patelnie.

3 polubienia

A-CZAPKĄ możesz myć gary, mój protip się nie kończy, dzięki unikatowej powłoce doskrobiesz nawet patelnię!

…I jako powłoka antybakteryjna do lodówki :slight_smile:

Wreszcie nadrobiłem zaległy odcinek. Jeśli chodzi o produktywność to nie jestem mistrzem na codzień. To znaczy jak się koło dupy pali to mistrzem się staję.
Mam jednak pewien sposób:

Przestań się opierdalać!

3 polubienia

Jak się jest samemu albo max we dwójkę to to działa, ale jak masz tysiąc pięćset garnków, rondelków, miseczek, pojemniczków i mieszadełek do każdego garka/michy osobny to ci ręce opadają i pakujesz wszystko do zmywarki.
Niestety jak żonka albo córy robią w kuchni to potem strach wejść.
Za czasów studenckich to był rondel i patelnia i dało się to wszystko ogarnąć przed jedzeniem i jeszcze klar w kuchni zrobić. Teraz się nie da.
To co ze warzywa wpadają do garnka w tym samym momencie, muszą być osobno w misjach, no i przecież łyżki nie można użyć do mieszania w garku i do zsuniecia marchewki z miski. Przecież marchewka musi mieć swoją łyżkę. Pewnie czuła by się gorsza od innych i nie smakowała tak jak powinna.
No ale ja jem truskawki maczane w cukrze;D

2 polubienia

Najlepszym sposobem na zwiększenie produktywności jest znalezienie odpowiedniej aplikacji. Żeby to zrobić trzeba testować wszystko co jest dostępne na rynku. Po skończonych testach i tak już nie pamiętam po co mi to wszystko. W ten sposób mam spokój na kolejne pół roku do roku. :slight_smile:

4 polubienia

Miałem przyjemność pracować przy tej książce. I szczerze ją polecam, nawet bez konkursu :wink: Niezależnie od tego, z jakiego narzędzia czy aplikacji się korzysta.

1 polubienie