#275 - Podcast korespondencyjny

Originally published at: #275 – Podcast korespondencyjny – YesWas | Podcast

  • Ten odcinek jest wyjątkowy!

Dziękujemy za przesłuchanie tego odcinka. Yes Was Podcast powstaje dzięki waszemu wsparciu. Dostawaj powiadomienia o najnowszych odcinkach na: Twitterze, Facebooku lub dołącz do naszego forum albo grupy na Discordzie, Telegramie lub Reddicie. Możesz też napisać do nas maila:

Do usłyszenia za tydzień!

http://media.blubrry.com/yeswaspodcast/p/pnut.pl/podcast/YesWasPodcast-odcinek_275.mp3

Podcast: Play in new window | Download (Duration: 41:02 — 33.0MB)

Subscribe: Apple Podcasts | Android | Google Podcasts | TuneIn | Spotify | RSS

5 polubień

Sam montowałem.

5 polubień

Nikt mi nie pomógł.

4 polubienia

Wojtek Max Kolonko mówi jak jest.

P.s. Polecam wizytę w McDonalds - to zupełnie inny “experience” dla podniebienia niż w PL czy UK…

McDonald’s w UK to straszne gówno tak btw.

3 polubienia

Bardzo dobry odcinek. Dziękuję @6ghost9 i @pawelorzech

Świetne cameo Dejwa :wink:

3 polubienia

Prawda, niestety [`]

W porównaniu do NYC pokarm w McDonalds UK to trzy gwiazdkowa restauracja :slight_smile:

Bardzo dobrze zmontowany

1 polubienie

Zakończenie niespodziewane. Dejwa kojarzę to ten standuper z roastu Wojewódzkiego. :blush:

3 polubienia

A ja mam krótkie pytanie dot. tego co @6ghost9 powiedział o podłączaniu się przez USB do publicznych ładowarek (wątek z telefonem przy słupie reklamowym). O co chodzi z tym “condomkiem” na USB, jak on działa i przed czym zabezpiecza telefon?

Zabezpiecza telefon/tablet/laptop przed zainfekowaniem szkodliwym oprogramowaniem po wpięciu się w nieznane porty usb w celu naładowania urządzenia.

Można też go zrobić samemu.

1 polubienie

My z Wojtkiem mamy portapow

https://www.amazon.co.uk/gp/product/B00T0DW3F8/ref=as_li_qf_sp_asin_il_tl?ie=UTF8&tag=port0e-21&camp=1634&creative=6738&linkCode=as2&creativeASIN=B00T0DW3F8&linkId=36a054e06bb093e96ed044366edab9c0

2 polubienia

Mam wrażenie że ktoś wykazał się wyjątkowym optymizmem oceniając proporcje android/iPhone w Warszawie na 60/40 bo gdyby tak było to jak nic mielibyśmy już w niej ispoty a nie tylko reselerów :grin:

Yup, ale to też zależy kto w jakim środowisku się obraca. Może Wojtek ma styczność z takimi ludźmi gdzie akurat jest takie ratio :wink:

Takie ratio jest w UK btw. W PL np. kiedy robiliśmy aplikacje, to był Android-first, bo więcej na rynku Androidów. Tutaj jest iOS-first. Zdecydowanie widać różnicę.

2 polubienia

Świetny odcinek. Właśnie budują mi dom. Chyba zażyczę sobie niską muszlę klozetową.
Końcówka kiler. Posikałem się.

2 polubienia

W EU bedziesz miał większy wybór normalnych kibelków. Lepiej kup taki, jaki Ci się podoba i po prostu spraw sobie za grosze Squatty Potty.

2 polubienia

@6ghost9 dopiero teraz nadrobiłem Podcast i muszę to ponownie przyznać. Zrób coś Please ze swoimi umiejętnościami :slight_smile: jesteś centralnie Johnatan Goldstein. Z niczego potrafisz zrobić bardzo ciekawy odcinek.

5 polubień

Ja mam na poddaszu niską muszlę - łazienka dzieci. Jak główna zajęta, a jest potrzeba siąść na 2-kę, lecę (z telefonem, viadomix) na górę. I po kilku(nastu) minutach mam mrowienie w nogach, a jak wstanę to szpikulce lecą od pięt po poślady. Mam dość długie nogi, wzrost prawie 1,9 - i wolałbym rozwiązanie, o którym pisze @piotrek69.
Za to wysokie łóżka - to je to, Panie! Kojarzy mi się ze świetnym wypoczynkiem w dobrym hotelu…

1 polubienie