#274 - Ja mam małego

Originally published at: #274 – Ja mam małego – YesWas | Podcast

Dziękujemy za przesłuchanie tego odcinka. Yes Was Podcast powstaje dzięki waszemu wsparciu. Dostawaj powiadomienia o najnowszych odcinkach na: Twitterze, Facebooku lub dołącz do naszego forum albo grupy na Discordzie, Telegramie lub Reddicie. Możesz też napisać do nas maila:

Do usłyszenia za tydzień!

https://media.blubrry.com/yeswaspodcast/p/pnut.pl/podcast/YesWasPodcast-odcinek_274.m4a

Podcast: Play in new window | Download (Duration: 1:00:28 — 50.8MB)

Subscribe: Apple Podcasts | Android | Google Podcasts | TuneIn | Spotify | RSS

3 polubienia

Uwielbiam NY. Baw się dobrze @6ghost9

2 polubienia

Kończę pisać bardzo poważny raport, przez szklaną ścianę siedzi pan regionalny dyrektor bardzo poważnej instytucji finansowej, a na tym samym pietrze, również przez szkło pracuje w kompletnej ciszy jakieś 20 kompletnie przerażonych osób, bo jeszcze nie wiedza, kto dziś wylatuje i w swoim zawodzie już kariery żadnej nie zrobi.
Kulturalnie mam słuchawki w uszach, wstawiam liczby z ośmiu tabelek do jednej. Siedzę w ciszy i stukam w klawisze stuk puk, stuk puk… dzień jak codzień.
Aż tu nagle JEB: ORZECH WYSKAKUJE ZE ZŁOTĄ PAŁĄ.
Jebłem takim śmiechem, że musiałem się dusić ręka, no bo jakby to wyglądało.
Teraz mam (zupełnie serio) obsmarkaną koszule, łzy w oczach i gębę czerwoną, jak ta żulica Oksana, z która mijam się wieczorami w windzie, jak przychodzi tu sprzątać.
Pięknie, k***a, pięknie.

12 polubień

BTW @6ghost9 gdzie masz mieszkanie? Ja mieszkałem na Brooklynie (Williamsburg) oraz na Queens (okolice Fresh Pond ave przy M-ce, która teraz chyba nie jeździ)

Manhattan, więc wychodzimy z klatki i jesteśmy w centrum wszystkiego. :smiley:

3 polubienia

nice, a gdzie dokładnie?

East 51st street. :slight_smile:

znam te okolice, biurowiec miałem na W54. Krótkim spacerkiem masz do Apple Store na 5 av :slight_smile: Odwiedź koniecznie tego na upper west side też :slight_smile: Ehh wróciłbym tam, ale to miasto potrafi zmeczyć :slight_smile:

1 polubienie

Tak poza konkursem: czy tylko u mnie nie działa odtwarzacz na forum pod Safari?

U mnie działa i na telefonie, i na komputerze.

U mnie na iP też hula poprawnie.

W takim upale można mieć nieco większego…
W Łodzi już 34 stopnie…