#268 - Zdjęcie pindola

Tu też możemy sobie podyskutować o nowym odcinku:

Pozderko!

3 polubienia

Galeria tych śmiesznych komunikatów typu „NIE CHCĘ NIC ZA DARMO” jest do znalezienia na subreddicie r/assholedesign, baaardzo serdecznie polecam. Inne rzeczy też są, ale równie kreatywne. The best of jest na r/geniusassholedesign

4 polubienia

Musieliście zdjąć pindola? Jest na Podcast Addict, w opisie, nie ma na Windowsie ani tu, ani na Waszej stronie (testowane na 10 i 7), ani na Spotify, ani na telegramie…
Tylko PA i Android jest #pindolFriendly :wink:

1 polubienie

Ja nic nie zmieniałem - najprostsze wyjaśnienie to to, że nie wszyscy obsługują unicode poprawnie. :wink:

2 polubienia

Wiem, chodziło mi o homoniczość frazy “zdjęcie pindola”.
Najlepsze, że to jest hieroglif egipski :blush:
EDIT: Ciekawe, że Chrome@Windows nie pokazuje pindola, a Chrome@Android nie ma z tym problemu… Czyżby Zły Windows?

1 polubienie

Kończę drugi odcinek The Dream. Na razie więcej backgroundu, niż investigative journalismu, ale słucha się ok. Dam znać później, czy warto :wink:

1 polubienie

Dokładnie tak jest. Windows może nie radzić sobie z unicode. Natomiast nawet jeśli on mówi, że tego pindola nie ma, to zaufaj - ten pindol dalej tam jest!

Czyli pindol Schrödingera

2 polubienia

Przesłuchałem cały sezon The Dream. Dobry, ale nie bardzo dobry. Szczerze mówiąc dużo więcej można się o MLM dowiedzieć w tym odcinku Last Week Tonight, niż całym podcaście. Ani polecam, ani nie. Strata czasu to nie będzie, ale są lepsze podcasty.

2 polubienia

Nie wiem, gdzie to wrzucić, wiec wrzucam tu.

@pawelorzech, znalazłem Ci niechcący nową pracę :smiley:

Curve - Current Openings

2 polubienia

Napisałem do nich ale nie odpisali jakiś czas temu. No trudno.

1 polubienie

Chciałbym delikatnie przypomnieć, że @pawelorzech coś tam mial nam opowiedzieć o tym szukaniu pracy w UK, bo zaraz WWDC, iPhony, Pixele i nie będzie czasu.

4 polubienia

Zrobię to. Niech mnie ktoś przypomni za tydzień to to zrobię.

3 polubienia

Nie wiem czy nie za wcześnie, ale przypominam.

1 polubienie

We wtorek albo środę będzie to przydatne!

2 polubienia

To się odezwę jeszcze raz.

1 polubienie

Mamy wtorek! Sam się sobie dziwię, że nie zapomniałem.

3 polubienia

Wow. No dobrze. To ten temat będzie.

4 polubienia

No I jest.

3 polubienia