#268 - Zdjęcie pindola

Tu też możemy sobie podyskutować o nowym odcinku:

Pozderko!

3lajki

Galeria tych śmiesznych komunikatów typu „NIE CHCĘ NIC ZA DARMO” jest do znalezienia na subreddicie r/assholedesign, baaardzo serdecznie polecam. Inne rzeczy też są, ale równie kreatywne. The best of jest na r/geniusassholedesign

4lajki

Musieliście zdjąć pindola? Jest na Podcast Addict, w opisie, nie ma na Windowsie ani tu, ani na Waszej stronie (testowane na 10 i 7), ani na Spotify, ani na telegramie…
Tylko PA i Android jest #pindolFriendly :wink:

1lajk

Ja nic nie zmieniałem - najprostsze wyjaśnienie to to, że nie wszyscy obsługują unicode poprawnie. :wink:

2lajki

Wiem, chodziło mi o homoniczość frazy “zdjęcie pindola”.
Najlepsze, że to jest hieroglif egipski :blush:
EDIT: Ciekawe, że Chrome@Windows nie pokazuje pindola, a Chrome@Android nie ma z tym problemu… Czyżby Zły Windows?

1lajk

Kończę drugi odcinek The Dream. Na razie więcej backgroundu, niż investigative journalismu, ale słucha się ok. Dam znać później, czy warto :wink:

1lajk

Dokładnie tak jest. Windows może nie radzić sobie z unicode. Natomiast nawet jeśli on mówi, że tego pindola nie ma, to zaufaj - ten pindol dalej tam jest!

Czyli pindol Schrödingera

2lajki

Przesłuchałem cały sezon The Dream. Dobry, ale nie bardzo dobry. Szczerze mówiąc dużo więcej można się o MLM dowiedzieć w tym odcinku Last Week Tonight, niż całym podcaście. Ani polecam, ani nie. Strata czasu to nie będzie, ale są lepsze podcasty.

2lajki

Nie wiem, gdzie to wrzucić, wiec wrzucam tu.

@pawelorzech, znalazłem Ci niechcący nową pracę :smiley:

https://curve-1.workable.com/jobs/942342

2lajki

Napisałem do nich ale nie odpisali jakiś czas temu. No trudno.

1lajk

Chciałbym delikatnie przypomnieć, że @pawelorzech coś tam mial nam opowiedzieć o tym szukaniu pracy w UK, bo zaraz WWDC, iPhony, Pixele i nie będzie czasu.

4lajki

Zrobię to. Niech mnie ktoś przypomni za tydzień to to zrobię.

3lajki

Nie wiem czy nie za wcześnie, ale przypominam.

1lajk

We wtorek albo środę będzie to przydatne!

2lajki

To się odezwę jeszcze raz.

1lajk

Mamy wtorek! Sam się sobie dziwię, że nie zapomniałem.

3lajki

Wow. No dobrze. To ten temat będzie.

4lajki

No I jest.

3lajki