#266 - Niejeden podcast żeśmy zrobili

Sentymentalnie, lajtowo, przyjemnie, wiosennie.

Zapraszam do dyskusji o tym odcinku. :slight_smile:

6 polubień

Słuchałem tego odcinka przekopując ogródek, posadziłem z nim truskawki, lepiej być nie może

5 polubień

@pawelorzech to też mógłby opowiedzieć o tej pracy na emigracji. Bo w sumie to wiemy, że wyjechał i że pracuje, ale ja to bym się chętnie dowiedział co robi, jak znalazł, jak szła rekrutacja i tak dalej. I nie, nie interesuje mnie gdzie, bo - wiadomix - prywatność, ale jest pewnie dużo ciekawostek, które można zdradzić bez podawania szczegółów.

4 polubienia

@pawelorzech czasem mam podobnie. Kiedyś za czasów świetności magazynu Mobile Internet pisałem tam recenzje dla pryszczatych onanistów technologii. Traktowałem to kiedyś nieco jako obowiązek, a teraz chętnie bym wrócił do pisania. W sumie… co stoi na przeszkodzie? Ale tym razem chyba o wszystkich i o niczym :slight_smile:

1 polubienie

Jasne, mogę o tym powiedzieć. Może w przyszłym odcinku to zrobię w takiej opcji! Cc @6ghost9

3 polubienia

Wszyscy na to czekaliśmy. :smiley: Ja o swoich służbowych sprawach nie mogłem mordy zamknąć przez kilka odcinków przynajmniej… :stuck_out_tongue:

1 polubienie

Swoją drogą nie przestaje mnie śmieszyć, że masz chujka w avatarze. xD

7 polubień

coś mi się wydaje, że to dzieło powstało na jakimś iPadzie Pro z pencilem 2 patrząc na kreskę

1 polubienie

Prawie. Paluchem w systemowych notatkach :slight_smile:
Wyznaje zasadę, ze rysowanie chujkow czyni życie lepszym. Polecam.

2 polubienia

Biorąc stosunek wielkości jąder do długości członka to sądzę, że jeździsz jakimś wielkim SUVem albo pickupem pokroju conajmniej Humvee… :man_detective:

2 polubienia

-Ej, krasnoludek, ile ważysz?
-Sto kilo.
-Nie no, bez jaj, nie wygłupiaj się.
-A, trzeba było tak od razu. Bez jaj to czterdzieści.

6 polubień

BTW. Dziś będzie nowy odcinek!

5 polubień

@pawelorzech a kiedy #KJTJ?:rofl:

1 polubienie

Może zrobimy edycja emigrancka, jak wyślę do @6ghost9 słodyczki z UK. To może być w sumie dobry pomysł.

5 polubień

To ja się chyba przejadę na tą białołęke do @6ghost9 po trochę słodyczy z UK xD

1 polubienie

Chyba się nie wyrobie na czysto :confused:

1 polubienie

Odcinek 254 specjalnie dla Ciebie.

1 polubienie

Będę słuchał z dodatkowym ciepełkiem na serduszku.