1Password Families - rok za darmo

Bezpieczniej niż rozwiązanie apple’a?

1 polubienie

moim zdaniem tu nie chodzi o bezpieczeństwo tylko użytkowość/użyteczność/usability. Ma więcej opcji, jest crossplatformowe (jeśli tego potrzebujesz to jest to plus).
Nie jestem w stanie znaleźć case`a gdzie dla “zwykłego kowalskiego” 1P będzie bezpieczniejszy od rozwiązań Apple. Nie jestem też w ogóle specem od szyfrowania itd. Myślę, że dla cywilnych rozwiązań poziom bezpieczeństwa jest podobny.

2 polubienia

Ale 1Password prawdopodobnie używa swojej chmury, ja tam wole jak apple trzyma takie rzeczy u siebie.

Nie korzystam z 1Password, ale z tego co widzę to jest opcja aby synchronizować się z iCloud

Advanced syncing - How to sync 1Password with iCloud

btw @pawelorzech proponuję połączyć dwa tematy, aby się nie dublowały

Możesz używać 1Password na Macu, ale nie będziesz mógł w niej nic dodawać, ani edytować (poza zmienianiem już istniejących haseł do witryn), a auto wypełnieniu też zapomnij - tylko ręczne kopiowanie danych. Będzie synchro. z wersją iOS i właśnie na iOS będziesz mógł dodawać nowe treści.

Zawsze możesz kupić wersję dla Maca :stuck_out_tongue:

1 polubienie

Btakuje mi w tym 1password narzędzia do dwustopniowego uwierzytelniania wbudowanego, zeby mieć wszystko w jednym miejscu, bo teraz logując się muszę przeskakiwac miedzy 1pass a authenticatorami

Bitwarden ma to wbudowane

https://blog.bitwarden.com/premium-features-file-attachments-2fa-options-totp-priority-support-d4c12e2d9018

1Password też to ma…

O, nie wiedziałem że na forum mamy 2FA, dzięki za info, włączone :slight_smile:

1 polubienie

Otwieram, bo promocja ponownie jest aktywna.
Wystarczy zarejestrować się z tego linku żeby dostać darmowy rok w 1password.

3 polubienia

A jak to wygląda w sytuacji gdy mam np opłacony abonament do maja 2020 ale konto indywidualne- przedłużenie abonamentu o 1 rok I zmiana na 1 Password Families będzie liczone od maja czy od teraz? (Cebula :wink: )

Promka jest tylko dla nowych.

Zawsze można wyeksportować swoje hasła, założyć nowe konto i wtedy je zaciągnąć :wink:

1 polubienie

I zmienić później mail na preferowany. Ale to głupio już :see_no_evil:

kto wie może czy jest jakaś promocja na 1pass? :slight_smile: