1Password Families - rok za darmo

Klient do trzymania i generowania haseł, na rok za darmoszke potem konto rodzinne za 4,99$ miesiąc.
Link do promocji
Ewentualnie kod: CANVA2019

3 polubienia

Niby spoko, ale co po roku? Da się jakoś wyeksportować hasła do jakiegoś używalnego formatu czy stosują vendor lock?

Można wyeksportować, po roku hasłą pewno stają się readonly. Natomiast jestem przekonany, że po roku się zapłaci za kolejny rok. 1Password jest TAK DOBRE i wcale nie kosztuje zabójczo dużo za wartość, którą wnosi. Oto dowód na moją lojalność:

1 polubienie

Wewnętrzna cebula płaczę, że już z 2 tygodnie temu przesiadlem się z lastpassa na 1 password. Żeby tak w promo nie trafić :confused:

Z tego co widzę, nie można tej promocji zastosować do przekształcenia aktualnego indywidualnego konta na konto rodzinne. Ktoś to może jeszcze potwierdzić?

Aż z ciekawości spojrzałem u siebie - w keepass2 mam pierwsze wpisy z 2013 - wtedy dokonałem migracji z keepass v1.x :smiley:
Aż mi moja wewnętrzna cebula się uśmiecha na samą myśl ile zaoszczędziłem za te wszystkie lata :stuck_out_tongue:
I tak, wiem że keepass nie ma wszystkich możliwości jakie mają programy komercyjne - ale już po prostu tak się przyzwyczaiłem do używania go że nie zauważam tego - zwłaszcza że mogę wywołać safari z aplikacji keepass na iOS i wtedy mam uzupełnianie automagiczne, a na macOS uzupełnianie po prostu działa pod skrótem klawiszowym :stuck_out_tongue:

1 polubienie

Kiedyś korzystałem z 1Password (w jakiejś paczce z aplikacjami go kupiłem) ale od ~2 lat jestem bardzo zadowolonym użytkownikiem Enpass - zdecydowanie taniej niż 1Password (raz płacimy, a nie co miesiąc). Bardzo polecam (wersja na komputer jest za free - płatne są dodatkowe opcje jak ciemny motyw czy odblokowanie przez Touch ID / Windows Hello).

2 polubienia

Aha, jeszcze jedna rzecz - z 1Password korzystają w Apple. Może to kogoś przekona. W mojej pracy - koincydentalnie - także!

To póki co przekonuje mnie że albo kupili albo kupią 1Password niedługo :stuck_out_tongue:
No i że nie ufają własnemu rozwiązaniu (co smutne).

A u mnie w pracy nie korzystają i mają trywialne hasła albo przeglądarka im zapisuje :stuck_out_tongue:

Z takim softem to jak z filmem - każdy ma inny gust, ważne by działał i był bezpieczny.

O, właśnie szukałem jakiegoś menadżera haseł. Z chęcią wypróbuję za darmo 1 password :slight_smile:

1 polubienie

Tez sie przesiadlem kilka lat temu na Enpass. jedna oplata i po sprawie. Na widowsa i Linuxa za darmo. nie mam MacOS wiec nie testowalem. Ale jestem generalnie bardzo zadowolony

1 polubienie

Co sprawia, ze 1password jest lepsze od rozwiązania Apple?

Np. Wbudowany 2auth :slight_smile:

1 polubienie

Duza roznica pomiedzy lastpass a 1password?

1 polubienie

Ja pozbyłem się lastpassa głównie ze względu na straszną aplikację na androida, to jak upierdliwy jest ten popup wyskakujący w losowych momentach doprowadzało mnie do szału. 1Pass pod tym wwzględem wygrywa znacznie.

1 polubienie

Jeśli ktoś pracuje “medialnie” to łatwe jest też załatwienie licencji dla “dziennikarzy”. Ja tym sposobem mam konto 1pass za free na całe życie.

3 polubienia

Podcast się pewno nie liczy… A szkoda, ale bardzo dobra akcja ze strony 1P!

Kilka lat temu skorzystałem z promocji w Applestore(za czasów, kiedy nie było subskrybcji) i pobrałem sobie 1Password za free. Mogę sobie pobrać apkę na telefon ale co z Mac? Ktoś wie/spotkał się z taką sytuacją?

Oki, temat chyba do zamknięcia, aktualnie są subskrypcje i nic więcej. :frowning_face:

warto w subskrypcję. Jeśli miałbym wybrać jedną to z pewnością byłby to 1P